17 військових представили Кривий Ріг на Іграх Нескорених 2.0 ONLINE

Главное фото новости
Фото: facebook.com.InvictusGamesTeamUkraine
1kr.ua
До всеукраїнських спортивних віртуальних змагань «Ігри Нескорених 2.0 ONLINE» долучились 17 ветеранів АТО/ООС з Кривого Рогу. Про це редакції 1kr.ua повідомили організатори змагань.

Ветерани команди Invictus Kryvbas змагаються в усіх 8 представлених видах спорту – пауерліфтингу, стрільбі з лука, велоспорті, плаванні, бігу, стрибках у довжину, штовханні ядра та веслуванні. Криворіжці усі 8 можливих видів спорту виконали, результати відзняли згідно відео-інструкцій та завантажили. Серед криворізьких військових на замаганнях виступили:

  1. Василь Стуженко
  2. Андрій Хваль
  3. Олександр Данилюк
  4. Ігор Павлов
  5. Олег Белешев
  6. Юрій Горбачов
  7. Ігор Майстренко
  8. Юрій Синьковский
  9. Сергій Поддубняк
  10. Сергій Гордєєв
Зазначимо, що імена та по батькові ще 7 військових редакція уточнює у організаторів змагань «Ігри Нескорених 2.0 ONLINE».Директорка Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна» Оксана Горбач зазначає, що онлайн-змагання не є етапом відбору до національної збірної, склад якої вже сформовано, і яка наразі активно тренується до виступу в Гаазі наступного року. Нині проводимо онлайн-змагання для широкої ветеранської спільноти, щоб активно завершити рік.

Нагадаємо, що до національної збірної України Ігор Нескорених 2020 потрапив боєць «Кривбасу» Василь Стуженко.


До змагань долучилися 102 ветерани АТО/ООС зі всієї країни. До 22 листопада вони можуть знімати та відправляти до оргкомітету відео з фіксацією своїх результатів.

Оксана Горбач розповідає в одному із інтервью, що результати та переможці у кожній дисципліні перших в Україні «Ігор Нескорених 2.0. ONLINE» офіційно оголосять 13 грудня 2020 року в прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у Facebook та YouTube. Медалі переможцям відправимо поштою.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город