Держекоінспекція подала в суд на АрселорМіттал Кривий Ріг

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Держекоінспекція вимагає припинити будівництво хвостосховища «ІІІ карта», через те що на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» не підготувало додаткову оцінку впливу на довкілля.

Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований повідомляє, що вони подали позовну заяву до суду щодо невиконання підприємством припису, наданого інспекторами під час перевірки 4-18 березня.

Згідно із законом України «Про оцінку впливу на довкілля» підприємство не може будувати потужності з порушенням вимог ОВД. Але будівництво хвостосховища «ІІІ карта» вже розпочато – для цього знятий родючий шар ґрунту.

«Тому Держекоінспекція у судовому порядку вимагатиме припинення діяльності з будівництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» цього об'єкту. Судовий процес триматиму на особистому контролі», - підкреслив Андрій Мальований.

Екоактивізм для усіх - як криворіжцям правильно реагувати на сморід від підприємствЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город