«Сонячні діти Криворіжжя» організували фотовиставку у виконкомі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Виставка світлин із дітьми, які живуть із синдромом Дауна сьогодні, 26 березня, відбувається у виконкомі міської ради Кривого Рогу.

Її організували учасниці та учасники організації «Сонячні діти Криворіжжя». Вони також принесли дерев'яну основну у формі серця, яку зробили у педагогічній гімназії №24. У цьому навчальному закладі де вчиться Злата Мельничук, першокласниця, яка живе із синдромом Дауна.

Усі, хто прийшов на виставку - а через обмежений доступ до виконкому це переважно чиновники і депутати - намотували на цю форму нитки і таким чином створили велике серце. Воно зберігатиметься у приміщенні громадської організації як символ дружби і прийняття сусільством чиєїсь інакшості.

У минулому році через пандемію та карантин не вдалось провести захід до міжнародного Дня людей із синдромом Дауна, тому в тому числі і виставку організували тільки зараз і для обмеженого кола людей.

У Кривому Розі тривають заняття для дітей із синдромом Дауна

Світлини робили професійні фотографи протягом 5 років. Лариса Павленко, бабуся Дениса, хлопця, який має синдром Дауна, дарувала відвідувачам виставки брошки у формі різнокольорових шкарпеток. Їх зробили у школі №56.

Саме вони стали символом підтримки сонячних людей — усі, хто одягає розпаровані або із дивними візерунками шкарпетки, беруть участь у міжнародній акції loft of socks.

17 березня двоє криворіжців, які живуть із цією аномалією, працювали у кав'ярні баристою та офіціантом.

Протягом кількох місяців родини, які мають дітей із синдромом Дауна вчитимуться азам різних професій, які затребувані у Кривому Розі. Проєкт реалізується за підтримки Укрсіббанку.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 6 час 21 мин

Есть угроза

01 : 30

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com