11 пацієнтів криворізьких лікарень померли від ускладнень, викликаних COVID-19

11 пацієнтів криворізьких лікарень померли від ускладнень, викликаних COVID-19

Фото: Ілюстрація Першого Криворізького

За минулу добу у лікарнях Кривого Рогу померли 11 людей, у яких діагностували коронавірус. Серед них 6 чоловіків та 5 жінок віком старше 50 років.

У померлих пацієнтів були також серцево-судинні захворювання, порушення обміну речовин та онкологічні патології.

У 189 криворіжців діагностували COVID-19 за добу

Сьогодні у Кривому Розі продовжують лікувати від коронавірусу 2411 пацієнтів. В інфекційній лікарні - 189 пацієнтів. Зі встановленим діагнозом – 169, з підозрою – 20. У важкому стані зараз 128 пацієнтів.

585 людей з СOVID-19 лікуються у стаціонарних відділеннях опорних криворізьких лікарень №№ 1, 5, 7, 8, 10, 11, 16. А під амбулаторним наглядом сімейних лікарів знаходяться 1 657 криворіжців.

Загалом лікарні, у яких лікують пацієнтів з коронавірусом, заповнені майже на 74%.

Нагадаємо, що з 29 березня карантин у Кривому Розі посилять через збільшення кількості нових пацієнтів.

Інформація надана Управлінням преси та інформації виконкому міської ради Кривого Рогу.

Криворіжців зобов'язали носити маски на вулиці, а непрацюючим пенсіонерам порадили не їздити у громадському транспорті під час робочого перевезення пасажирів.
Комментарии (1)

liki

00:15, 26 марта 2021

В тварюк семейных врачей уже забовьязалы выполнять свои функциональные обязанности , когда у человека температура под 39 и все симптомы коронавируса, хоть выявлять есть ли пневмония. В прошлом году эти тварюки умудрялись не услышать даже двухстороннюю пневмонию, просто пичкали таблетками от которых только хуже, ( объясняя ,что - это просто сильная простуда или обычное РВИ)а потом списывали на общую смертность в нековидных стационарах города . Господин Мурашко, падла эта, которая главная в городе по медицине, знала о таком беспределе в городе и ещё команды давало, что в больницы направлять у кого только серьезные хронические болезни. Так эти медики ,чаще всего не слышали и воспалений лёгких и на анализы не направляли заболевших.
Как в этом году будет эта банда убивать людей. В прошлом году полно было свободных мест в стационарах , но такие преступления совершали массово, главное статистика хорошая была. По крайне мере по статистике в прошлом году наполняемость больными с подозрением на коронавирус и пневмонией не доходило и до 55 процентов . Будут продолжать с диагнозами крутить , "лечить" так, а потом списывать умерших от такого варварства как им удобно . Будет как в прошлом году , или есть планы намутить ещё какой то гадости людям .

Ссылка скопирована в буфер обмена