Через місяць Кабмін отримає Проєкт Нацстратегії щодо безбар'єрності, ініційований Зеленською

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
На розгляд та затвердження Кабінету міністрів України Проєкт Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні передадуть у середині квітня. Перші результати «Великого опитування» презентували 4 березня. Перша леді Олена Зеленська стверджує, що команда експертів напрацювала понад 600 пропозицій та ініціатив.

Тепер Нацстратегію віддають на громадське обговорення, потім буде погодження документу з дотичними органами державної влади, повідомляє ДніпроОДА.

Нагадаємо, цей проєкт триває понад 9 місяців. Його ініціювала дружина президента Зеленського. Детальніше про це у матеріалі про безбар'єрний Кривий Ріг


«До роботи над Стратегією був залучений потужний ресурс. Важливо, що велику увагу до підготовки документа, подання пропозицій проявили громади. Це дозволило виконати роботу динамічною та ефективною. Таке об’єднання зусиль усіх стейкхолдерів буде важливим і на наступних етапах роботи, під час впровадження ініціатив, щоб отримати потужний і дієвий інструмент у побудові дійсно безбар’єрної України», – говорить міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.


«Сотні тисяч людей відчувають незручності через низку різних чинників. Це й невідповідна інфраструктура, і непристосовані освітні процеси, і бюрократичні перепони у сфері надання послуг. Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні покликана змінити цю ситуацію», – говорить Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.


Наразі про конкретні зміни чи рішення не повідомляється. Пропонуємо авдиторії взяти участь у опитуванні редакції нижче.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
3 час 19 мин

Все хорошо

01 : 21

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com