Депутати розглянуть петицію про імовірне закриття дитячої лікарні у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Депутати міської ради розглянуть петицію містян, які вимагають не допустити закриття дитячої лікарні №2, яка обслуговує мешканців Металургійного, Довгинцівського та Криворізького районів.

Цю петицію зареєструвала Юліана Калін.

У цьому медзакладі лікуються новонароджені та діти до 16 років.

«Для підписання договорів про фінансування у лікарнях має бути обладнання і оснащення, які потрібні для якісного лікування.

З листопада 2020 року договір НСЗУ з Криворізькою дитячою лікарнею №2 призупинений, через невиконані умови щодо обладнання та лікарів», — пише авторка електронного звернення Юліана Калін.

За інформацією авторки петиції, чиновники у 2020 році гарантували виконання усіх умов НСЗУ, аби зберегти медзаклад, але вони не виконали їх. Для поновлення договору із НСЗУ у медзакладі має бути УЗД-апарат, генератор для безперебійної подачі електроенергії і двоє анестезіологів у штаті.

Юліана Калін, авторка петиції, пропонує виділити із міського бюджету кошти на придбання УЗД та генератора для Криворізької міської дитячої лікарні №2:

«Начальник Управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міськради та профільні депутатські комісії повинні звернутися до медичних навчальних закладів, аби залучити до роботи лікарні анестезіологів».

Цю петицію за добу підписали 1000 мешканців Кривого Рогу, тому її розглянуть депутати міськради.

Начальник Управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради Костянтин Мурашко під час лютневої сесії повідомив: «Договір з НСЗУ у другої дитячої лікарні є, від діючий та підписаний. У всіх лікарень нашого міста договори підписані до 31 березня. Стосовно другої міської дитячої лікарні – проблеми виникали. Туди ж перша дитяча, 14-та, дитяча стоматологія це ті лікарні, де є діючі договори, але НСЗУ за пакетами надання стаціонарної допомоги їх не фінансує.

Допомога надається, у другій міській лікарні відділення працюють ефективно, там лікуються діти з інфекційними хворобами, які раніше лікувалися в інфекційній лікарні. Місто додавало кошти для фінансування заробітної плати та збільшення видатків по харчуванню та медикаментів. Але НСЗУ змінила умови і розширила їх, тому ми моніторимо це питання. Закриття другої міської лікарні у планах Управління охорони здоров’я не стоїть
».


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город