Дві петиції мають розглянути на черговій сесії депутати міськради

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua

22 січня на засіданні постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту депутати розглянули петиції щодо матеріальних допомог дітям з інвалідністю та юній мешканці Кривого Рогу Аліні Шоха.

Журналістка «Першого Криворізького» повідомила з засідання депутатської комісії, що члени комісії більшістю підтримали розгляд петиції «Допомога маленькій криворожаці Аліні Шоха».

Нагадаємо, що дев'ятимісячній Аліні після народження діагностували атрезію жовчовивідних шляхів.

Голова Управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради Костянтин Мурашко повідомляє, що сьогодні дівчинка разом з мамою Ніною знаходяться у Бельгії. Дитині вже знайшли донора печінки.

Голова депутатської комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту Олександр Пискун зазначив, що в тексті петиції не вказана сума допомоги, яку автори хотіли б отримати з бюджету міста. Тому якщо петиція буде прийнята на сесії міськради, створять робочу групу, яка запропонує рішення щодо допомоги сім’ї дівчинки.


Другу петицію з вимогою повернути матеріальні допомоги тяжкохворим дітям Кривого Рогу для закупівлі засобів індивідуальної гігієни не була підтримана депутатами комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту.

Нагадаємо, що зараз родинам, у яких виховують дітей з інвалідністю, замість грошей видають підгузки.

Авторка петиції Катерина Поліщук написала, що практика грошової компенсації батькам на придбання засобів гігієни добре зарекомендувала себе у місті в минулих роках і допомагала уникнути проблем та економила час, як батькам дітей з інвалідністю, так і працівникам медичних закладів, які відтепер будуть вимушені також займатися закупівлею і видачею підгузків.

Директорка Департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради Інеса Благун сказала, що раніше питання не було врегульоване на рівні держави, тому родини, у яких виховують дітей з інівлідністю, отримували гроші. Зараз ситуація інша.

Депутатська комісія не підтримала вищезазначену петицію, але зобов'язалася перевірити якість підгузків, які закуповують і видають сім’ям, у яких виховують дітей з інвалідністю.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

0996
  • 2
  • 0
  • Ответить

потаскухи с ворьем

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город