Більше 1000 занять та бесід провели патрульні у школах Кривого Рогу за рік

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
За 2020 рік патрульні поліцейські провели 889 занять та 377 індивідуальних бесід з учнями у школах Кривого Рогу.

Про це редакції «Першого Криворізького» розповіла начальниця відділення зв'язків з громадськістю Полку патрульної поліції Кривого Рогу Юлія Цуркаленко.

«Попри те, що повноцінні офлайн заняття шкільні офіцери поліції почали проводити лише з вересня 2020 року, з дітьми шкільного віку ми працювали увесь рік.

Навесні ми почали створювати відео уроки для дітей різного віку. Наприклад, урок на тему «Безпечна дорога до школи» для учнів початкових класів, а «Безпечне спілкування в інтернеті» для дітей віком від 12 до 15 років. Діти робили домашні завдання, а поліцейські приїздили до найактивніших додому з подарунками», - розповідає Юлія Цуркаленко.

Читайте також: Що дав карантин шкільним офіцерам поліції у Кривому Розі

Юлія Цуркаленко говорить, що досвід онлайн спілкування з дітьми у період карантинних обмежень патрульні використовують й зараз, та планують використовувати у наступному році.

«З вересня по грудень завдяки підтримці місцевих ЗМІ було проведено 8 уроків з безпеки у прямому ефірі, їх мали можливість подивитися усі охочі. Поліцейські розповідали про безпеку у школі та на вулиці, про домашнє насильство та булінг у школах, про особливості безпечного використання мобільного телефону та безпеку в інтернеті», - говорить Юлія Цуркаленко.Також у 2020 році патрульні разом зі службою у справах дітей завітали до 330 сімей для того, щоб упевнитися, що з дітьми в даних родинах все добре. За рік соцпрацівники вилучили 30 дітей з родин, через невиконання батьками своїх обов’язків.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

РовныйРог
  • 1
  • 4
  • Ответить

Кто нарушит тишину глаз на жору натянуть)))

Дед Чудодей
  • 4
  • 4
  • Ответить

Знакомый учитель говорит что ни он, ни его коллеги с других школ ни о каких занятиях патрульных не слышали. Видно только на бумаге провели.

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город