Криворізький священник заявив про рішення громади святкувати Різдво 25 грудня

Главное фото новости
Фото: Jeswin Thomas з Pexels
1kr.ua
Громада святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії прийняла рішення долучитись до святкування Різдва 25 грудня.

Про це повідомляє отець Олександр Агарков.

Він пише: «Любі у Христі брати і сестри! З миті коли утворилась Православна Церква України, ми отримали можливість приєднатись до святкування РІздва Христового за григоріанським календарем.

Наша громада святих мучениць Віри Надії Любові і матері їх Софії, прийняли рішення долучитись до святкування Різдва 25 грудня.

Від свята Святої Трійці і по сьогодні, ми проводили богослужіння за цим календарем, враховуючи зміни дат відзначення свят і постів.

Тому сьогдні в нашій парафії останній день Різдвяного посту, согодні ми святкуємо Святий Вечір, а завтра Різдво Христове. Але головною подією для кожного Християнина залишається не дата, а сама дія Божа. Центром нашого поклоніння є не страви на столі, а Спаситель світу, що народився у вертепі Вифлиємському.

Дорогі друзі, всі хто святкує Різдво Христове за григоріанськи календарем, щиро вітаю всіх вас зі Святим Вечером, в радості сердечній бажаю зустріти немовлятка Ісуса, як свого власного Спасителя, щоб смуток і скорбота ніколи не торкались ваших сердець, а віра і надія завжди наповнювали вас!»

Про плутанину із календарями дивіться у нашому відео


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

06 : 07

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com