Насильство починається із мовчання - відкритий урок для юнацтва

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Юнацтву у Кривому Розі розповідали як правильно будувати молоді стосунки та чому варто відверто говорити партнерам та партнеркам про власні межі.

Патрульні поліцейські Кривого Рогу та керівниця Проєкту Кешер в Україні Влада Недак провели для студентів у віці 16-20 років заняття, на якому говорили про насильство у парах.

Продемонструвавши наслідки домашнього насилля, Юлія Цуркаленко, керівниця відділення зв'язків з громадськістю Полку патрульної поліції у Кривому Розі, із колежанками та громадською діячкою Владою Недак, розповіли студентам про шляхи вирішення конфлікту ненасильницькими методами.

Юлія Цуркаленко говорить, що за 2020 рік більше 12 тисяч повідомлень, пов'язаних із домашнім насильством (сексуальним, фізичним, економічним та психологічним) надійшло на лінію "102", тому зараз вкрай важливо працювати із підлітками, щоб коли вони будуватимуть свої дорослі стосунки у парах, одразу могли окреслити допустимі межі у діях, словах партнерів та партнерок.

Влада Недак попросила одного із учасників зустрічі розстинути її кулак будь-яким способом. Хлопець спробував зробити це силою, але йому не вдалось. Попросити жінку саму розтиснути кулак юнак не спробував.

Організатори відкритого уроку намагались таким чином показати юнацтву, що інколи дорослі просто забувають про те, що будь-які проблеми можна і треба в першу чергу обговорювати. Фізичне насильство лише погіршує ситуацію і загострює конфлікт.Фото та відео надане редакції Євгеном Купальним, інспектором Полку патрульної поліції
Нагадаємо, що патрульні Кривого Рогу з представницями проєкту Кешер в Україні підготували фото, на яких показані насильницькі та ненасильницькі дії щодо жінок.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Шериф
  • 7
  • 1
  • Ответить

Бабу до истерики может довести любая мелочь. Мужика до истерики может довести только баба.

Шериф
  • 8
  • 1
  • Ответить

Вечером жена с мужем вышли на балкон.
Вдруг сверху спускается мужик в женских стрингах и спрашивает:
— Ребята, можно я через вашу квартиру пройду?
Муж проводил его до двери, вернулся и задумчиво произнес:
— От Нинки, наверное. У нее все трусы с такими прикольными надписями.

Моряк Папай
  • 3
  • 1
  • Ответить

закинула парню манипуляцию с кулаком. Она сказала ему разжать кулак, что указывает на то, что от него требовалось выполнить действие, а не выразить просьбу. Вывод: закидывают манипуляхи , а потом удивляются почему это им вдруг прилетает

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город