Мужність без насильства: патрульні та громадськість підготували фотопроєкт

Главное фото новости
Фото: Патрульна поліція Кривого Рогу
1kr.ua
До Міжнародного дня ліквідації насильства щодо жінок у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» патрульні Кривого Рогу з представницями проєкту Кешер в Україні підготували фото, на яких показані насильницькі та ненасильницькі дії щодо жінок.

Начальниця відділення зв'язків з громадськістю Полку патрульної поліції Кривого Рогу Юлія Цуркаленко розповідає, що це була спільна ініціатива патрульних та проєкту Кешер підготувати інформаційну кампанію до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

«Ідея створення таких фотографій прийшла під час обговорення питання про те, що у суспільстві багато та часто говорять про боротьбу з насильством, але рідко розповідають, що стосунки можна і треба будувати по-іншому. Тому ми вирішили показати, що чоловік може і повинен бути мужнім у стосунках, але без прояву агресії та насильства», - говорить Юлія Цуркаленко.

На фото відображено 4 види домашнього насильства (фізичне, психологічне, сексуальне та економічне).Фотограф проєку та інспектор відділу зв'язків з громадськістю Євген Купальний говорить, що він не перший раз долучається до соціальних проєктів такого роду. Для нього, як для фотографа, важливо було показати негативну поведінку чоловіків по відношенню до жінок, і показати, що без насильства - краще.

Зазначимо, що фото, зроблені у рамках проєкту, планують розмістити на біг-бордах у Кривому Розі.

«У мене багато подруг, які були у стосунках, де було насильство різного виду. Та і я також зустрічалася з так званим аб'юзером (людина, яка фізично не впливає на жертву, але тисне та/і маніпулює на партнера або партнерку, - ред.). Тому для мене важлива ця тема, щоб більше дівчат та хлопців зрозуміли та побачили, що насильство неприпустиме», - говорить модель фотопроєкту Олена Лис.

Поліція та громадськість закликає повідомляти про випадки насильства на лінію «102».

Куди ще можуть звернутися жертви домашнього насильства


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 35 мин

Есть угроза

32 : 34

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com