380 дітей Дніпропетровщини, яких повернули у сім'ї з інтернатів, отримають гуманітарну допомогу

Главное фото новости
Фото: pixabay.com
1kr.ua
У Дніпропетровській області триває фінальна стадія проєкту з підтримки дітей, яких через пандемію коронавірусу повернули з інтернатів у сім’ї. Гуманітарну допомогу загалом отримають 380 маленьких мешканців області з найбільш вразливих родин. Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Ірина Грицай, пишуть на офіційному сайті.

Раніше редакція «Першого Криворізького» розповіла, що в Україні через COVID-19 діти з інтернатів повернулися додому. Це стосується тих родин, де батьки не позбавлені батьківських прав, проте мають певні труднощі.

Оцінювали ситуацію в родинах соцпрацівники, фахівці відділу освіти та служби у справах дітей. Вони склали список з нагальних дитячих потреб.
Для учасників соціальної програми нині закуповують столи для навчання, ліжка, матраци, подушки і ковдри, постільну білизну. А ще набори школяра з канцелярією, продукти, побутову хімію, засоби гігієни, рушники.

Ірина Грицай повідомила, що проєкт «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19» розрахований на півроку. Його реалізовують на замовлення Міністерства соціальної політики України за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Окрім Дніпропетровщини до програми долучилися Полтавська, Харківська, Миколаївська та Волинська області.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
40 мин

Все хорошо

08 : 59

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com