Сервісом «єМалятко» вже скористалися більше 3 тисяч родин Дніпропетровської області

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
На Дніпропетровщині комплексною послугою «єМалятко» у 2020 році вже скористалися понад 3,4 тисяч батьків немовлят. Про це повідомила начальниця управління департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вікторія Чернигіна, пишуть на офіційному сайті ОДА.

Раніше редакція «Першого Криворізького» розповіла, що українським батькам повернули можливість отримувати «пакет малюка» при народженні дитини.

«Державний сервіс «єМалятко» дозволяє оформити до 10 адмінпослуг за однією заявою безпосередньо у пологовому будинку. Із документів батькам потрібні лише паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків та медична довідка. А ще 10 хвилин часу на подачу заявки», – говорить Вікторія Чернигіна.

Також сервіс дозволяє встановити громадянство і національність дитини, зробити запис про маля у демографічному реєстрі та електронній базі пацієнтів. Заодно батьки можуть оформити посвідчення багатодітної родини, грошову допомогу при народженні дитини та інші додаткові виплати.

Зазначимо, що сьогодні комплексна послуга «єМалятко» доступна в усіх пологових будинках Дніпра та Кривого Рогу. Додатково нею можна скористатися у ЦНАПах та відділах РАЦСу області. А після офіційного запуску порталу «Дія» батьки можуть самостійно оформлювати заявку на послуги «єМалятко» онлайн.

Читайте також: Звичайні родини криворізьких дітей із синдромом ДаунаЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

02 : 53

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com