Політична реклама

Проєкти Народної програми Дмитра Шевчика: міська програма розвитку підприємництва

Проєкти Народної програми Дмитра Шевчика: міська програма розвитку підприємництва

Фото: пресс-служба Дмитрия Шевчика

Згідно Народної програми Дмитра Шевчика, кандидата в мери Кривого Рогу від партії «Слуга Народу», розвиток малого і середнього бізнесу (МСБ) відкриє перед містом значні економічні можливості, створить десятки тисяч нових робочих місць, сприятиме підвищенню комфорту і якості життя городян, оскільки МСБ - це, перш за все, послуги, торгівля, дозвілля.

Разом з тим,Кривий Ріг як один із найбільших індустріальних центрів значно відстає від інших великих міст України за рівнем розвитку підприємництва. Це відбувається в значній мірі через те, що чинна муніципальна влада не надає МСБ необхідної підтримки.

Команда Дмитра Шевчика має намір докорінно змінити цю ситуацію. З цією метою, перш за все буде перезапущено Програму сприяння розвитку МСБ на 2020-2025 роки з чіткими показниками ефективності виконання. Механізми підтримки підприємництва напрацьовуватимуться на базі міського Центру розвитку малого та середнього бізнесу, який буде створений за аналогією з такими центрами у Львові та Маріуполі.Оскільки в нашому місті жителю, який хоче відкрити власну справу, фактично ніде отримати доступні і в той же час якісні бізнес-консультації, нова муніципальна влада планує розробити спеціальну Програму підприємництва - безкоштовну школу бізнесу для всіх бажаючих.

У рамках програми-школи учасникам будуть надаватися наступні консультації: як зареєструвати власну справу, як вибрати найбільш вдалу форму ведення бізнесу, як платити податки, які специфічні вимоги висуваються до тих чи інших видів комерційної діяльності. Фахівці пояснять і допоможуть підприємцям-початківцям скласти бізнес-план і підрахувати точку беззбитковості. Їм розкажуть, де можна залучити доступне фінансування.

«Ефективна Програма підприємництва вже в найближчі роки зможе підвищити інтерес до відкриття власної справи серед криворіжців, покращення ділових навичок і формування нової культури ведення бізнесу в місті. Ми розраховуємо на зростання кількості підприємств малого та середнього бізнесу. В майбутньому підприємці можуть стати надійною підтримкою у розвитку нашого міста. Вони сформують нові економічні галузі, в яких для нашої молоді відкриються широкі можливості для самореалізації у рідному місті», - сказав Дмитро Шевчик.


Комментарии (36)

Meндeлeeв

08:12, 18 октября 2020

Шевчик мой мэр!!!

психотерапевт

08:55, 18 октября 2020

*** Meндeлeeв в Гейковку!

Meндeлeeв

08:58, 18 октября 2020

к тебе?

Meндeлeeв

10:47, 18 октября 2020

ойц а я и не знал, а шо так можно? дякую поделись еще из своего опыта

Ташмат

10:49, 18 октября 2020

Ты в курсе, что он рыг и поклонник Новинского?

Белла

08:21, 18 октября 2020

Дело хорошее и нужное.

ivan68

08:42, 18 октября 2020

Для начала надо прогнать сцаной тряпкой нафтолиновых тёток, что десятилетиями сидят в горисполкоме и делают умный вид, что они работают. Оформить, например, договор по электроэнергии и воде на встроенный в дом объект недвижимости (сделан из квартиры) без килограмма нервов хрен оформишь. А дооформить кусочек земли (1 сотку) в аренду, то есть, за которую ты потом будешь городу платить, стоит порядка 50 тысяч гривен и пол года волокиты. Проверено на себе.

Шериф

10:38, 18 октября 2020

Ну очень хочется Ахметову втюхать Кривому Рогу Чепчика,чтобы он потом сказал.
Можете работать без фильтров на окомковании и обжиге.
Можете не улавливать пыль на дробилках,в карьерах,на картах хвостохранилищ.
Можете воду с хвостохранилищ с превышением дерьма в 40 раз сбрасывать в Саксагань и Ингулец.
Можете складировать вскрышу на земли с/х назначения.
Можете строить хвостохранидища как попало,ну и что, что дерьмо отравило все колодцы в округе и все водоносные слои .
Можете превращать тысячи гектар земли в лунный ландшафт,на котором 1000 лет ничего расти не будет.
Можете платить за аренду земли копейки(2/5%),или не платить совсем,хотя за земли, находящиеся в постоянном пользовании предприятий - ставка налоге до 12% от нормативной денежной оценки

Шериф

10:39, 18 октября 2020

2,5%

Ташмат

10:47, 18 октября 2020

Куда деда тупого поведения исчез? Не коронавирусился ли?

Meндeлeeв

10:51, 18 октября 2020

самоизолировался, а мокшанской бурдой колоться не хочет

Белла

11:26, 18 октября 2020

На месте он,из синий тарелки ест,боится поправится)

yura36,6

11:04, 18 октября 2020

Шевчик, а самолёты будут летать с Кривого Рога в Ньювасюки?

Meндeлeeв

11:16, 18 октября 2020

кудой тебе нуна, тудой и полетят, купишь хванеры и можешь даже в парыж

Тaмeрлан

11:45, 18 октября 2020

Нащо таку фігню малювати??? Тисячка з чотирьох коробок в бік Собору має, а не п'ять, плюс щось вона дуже витягнута в бік Ювілейної, куди вони ті зелені кружки навколо собору - вставлять???ххеее замість колишнього кафе Бінго - фонтан...а де ж Ашан???

Ссылка скопирована в буфер обмена