Проєкти Народної програми Дмитра Шевчика: міська програма розвитку підприємництва

Главное фото новости
Фото: пресс-служба Дмитрия Шевчика
1kr.ua
Згідно Народної програми Дмитра Шевчика, кандидата в мери Кривого Рогу від партії «Слуга Народу», розвиток малого і середнього бізнесу (МСБ) відкриє перед містом значні економічні можливості, створить десятки тисяч нових робочих місць, сприятиме підвищенню комфорту і якості життя городян, оскільки МСБ - це, перш за все, послуги, торгівля, дозвілля.

Разом з тим,Кривий Ріг як один із найбільших індустріальних центрів значно відстає від інших великих міст України за рівнем розвитку підприємництва. Це відбувається в значній мірі через те, що чинна муніципальна влада не надає МСБ необхідної підтримки.

Команда Дмитра Шевчика має намір докорінно змінити цю ситуацію. З цією метою, перш за все буде перезапущено Програму сприяння розвитку МСБ на 2020-2025 роки з чіткими показниками ефективності виконання. Механізми підтримки підприємництва напрацьовуватимуться на базі міського Центру розвитку малого та середнього бізнесу, який буде створений за аналогією з такими центрами у Львові та Маріуполі.Оскільки в нашому місті жителю, який хоче відкрити власну справу, фактично ніде отримати доступні і в той же час якісні бізнес-консультації, нова муніципальна влада планує розробити спеціальну Програму підприємництва - безкоштовну школу бізнесу для всіх бажаючих.

У рамках програми-школи учасникам будуть надаватися наступні консультації: як зареєструвати власну справу, як вибрати найбільш вдалу форму ведення бізнесу, як платити податки, які специфічні вимоги висуваються до тих чи інших видів комерційної діяльності. Фахівці пояснять і допоможуть підприємцям-початківцям скласти бізнес-план і підрахувати точку беззбитковості. Їм розкажуть, де можна залучити доступне фінансування.

«Ефективна Програма підприємництва вже в найближчі роки зможе підвищити інтерес до відкриття власної справи серед криворіжців, покращення ділових навичок і формування нової культури ведення бізнесу в місті. Ми розраховуємо на зростання кількості підприємств малого та середнього бізнесу. В майбутньому підприємці можуть стати надійною підтримкою у розвитку нашого міста. Вони сформують нові економічні галузі, в яких для нашої молоді відкриються широкі можливості для самореалізації у рідному місті», - сказав Дмитро Шевчик.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
36 мин

Все хорошо

58 : 27

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com