Проєкти Народної програми Дмитра Шевчика: створення культурного символу міста

Главное фото новости
Фото: пресс-служба Дмитрия Шевчика
1kr.ua
У Кривого Рогу сьогодні немає широковідомого головного символу, що в очах туристів асоціюється саме з нашим містом. Разом з тим, відсутній і визнаний центр культурного життя Криворіжжя. Народна програма кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу від партії «Слуга народу» Дмитра Шевчика пропонує виправити це, трансформувавши Головпоштамт на культурний хаб.

Будівля Головпоштамту на проспекті Поштовий – одна з найбільш популярних і впізнаваних пам’яток Кривого Рогу. Проєкт передбачає змінити функціональне призначення будови, зробивши її осередком культури, історії та творчості.

В майбутньому тут можна буде взяти участь у культурному інкубаторі чи хакатоні з розвитку проєктів в креативній сфері, пройти навчання з культурного менеджменту, отримати грантове фінансування мистецького проєкту, консультацію з організації творчих заходів. Культурний хаб реалізуватиме просвітницьку роботу, підтримає талановитих криворіжців в їх самореалізації, дасть стимул розвитку культурного життя у місті.«Наше місто має багату історію та чимало пам’яток, що незаслужено лишаються поза широкою увагою. І Головпоштамт – один з таких об’єктів, що має потенціал стати не лише візитівкою Кривого Рогу, а й центром масштабних культурних перевтілень. Вдале розташування в історичному центрі міста, приваблива архітектура будівлі в поєднанні зі змістовним графіком подій зроблять його справжнім туристичним символом міста», - розповів Дмитро Шевчик.

Детально ознайомитись з народною програмою Дмитра Шевчика можна тут.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 47 мин

Все хорошо

05 : 09

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com