У Дніпропетровській області на розвиток НУШ витратили вже майже 18 мільйонів гривень

Главное фото новости
Фото: Ілюстрація Перший Криворізький
1kr.ua
У 2020 році на розвиток нової української школи в області витратили майже 18 мільйонів гривень з державного та місцевих бюджетів. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій Полторацький, пишуть на офіційному сайті ОДА.

Зазначимо, що не у всіх криворізьких школах у першокласників вже є парти, за якими діти мають сидіти по одному. Не всі отримали і засоби для навчання, закупівлі тривають.

«У 2020 році на НУШ на Дніпропетровщині з держбюджету виділили понад 51,2 мільйонів гривень. Ще близько 5,6 мільйонів спрямували місцеві бюджети. Загалом з цих коштів вже використали 17,9 мільйонів гривень»,– говорить Олексій Полторацький.

Читайте також: Інклюзивна освіта у Кривому Розі - історії успіху

Кошти витратили на закупівлю меблів, комп’ютерного обладнання, спортивного інвентарю, засобів навчання для початкових класів. Зокрема – навчально-методичної літератури та зошитів з друкованою основою.

Також чиновник повідомив, що на Дніпропетровщині за програмою нової української школи навчаються більше 34 тис першокласників.

Нагадаємо, як почався навчальний рік для першокласників Кривого Рогу.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 49 мин

Все хорошо

01 : 41

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com