Молоді вчені Кривого Рогу можуть отримати премії за кращі наукові роботи

Главное фото новости
Фото: By mauriciodonascimento
1kr.ua
Триває конкурс наукових робіт молодих вчених. Долучитися до нього можуть і науковці Кривого Рогу. Переможці отримають кошти на реалізацію своїх проєктів. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій Полторацький, пишуть на офіційному сайті ОДА.

Зазначимо, що заявки можна подати до 25 вересня.

«Це вже п’ятий конкурс наукових робіт молодих вчених, який проводить МОН. У 2020-му міністерство підтримало майже 200 робіт та виділило понад 100 мільйонів гривень на втілення проєктів», – говорить Олексій Полторацький.

Роботи приймають за 11 напрямками. Вони мають відповідати пріоритетам програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт-2020». Більше про умови участі.

Взяти участь у конкурсі можуть дослідники до 35 років, які працюють або навчаються у вишах чи наукових установах, підпорядкованих МОН. У закладах мають відібрати найкращі проєкти та подати їх до Міністерства освіти і науки України до 25 вересня.

Кожну роботу будуть оцінювати 5 експертів. А переможців визначить Конкурсна комісія МОН.

Нагадаємо, що Monatik став обличчям проєкту Міністерства освіти і науки України.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город