Відомий співак Monatik став обличчям проєкту Міністерства освіти і науки України

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Щоб зробити музичні уроки цікавими та захопливими для сучасних дітей, а також допомогти вчителям творчо готуватись до них, Міністерство освіти і науки України розпочинає проєкт «Безцінні уроки музики». Обличчям проєкту став відомий співак Monatik.

Про це повідомляє пресцентр МОН на офіційній сторінці.

Заступниця Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій розповіла, що у межах проєкту буде створено вебплатформу (сайт), на якій вчителі музичного мистецтва зможуть знайти цікаві ідеї та практичні матеріали для своїх уроків.

«На початку 2020 року компанія Mastercard провела дослідження серед школярів 2-7 класів України. Воно показало, що лише 45% учнів подобаються уроки музичного мистецтва в школі, 43% вважають їх сучасними та модними. І лише 26% сприймають уроки музики як важливі у порівнянні з іншими дисциплінами. Ми хочемо змінити таке ставлення не тільки в учнів, але й у суспільства в цілому, адже, не нашу думку, музика вкрай важлива для українців», – говорить Наталя Байдала, директор із маркетингу Mastercard в Україні.

Зазначимо, що цей проєкт реалізує МОН разом з компанією Mastercard.

Наразі стартує перший етап проєкту – збір цікавих ідей та матеріалів від педагогів, методистів, музикантів та всіх охочих популяризувати музичне мистецтво серед школярів. Він триватиме до 30 листопада 2020 року. Поділитися своїми напрацюваннями можна, зареєструвавшись на сайті проєкту за посиланням.

А восени 2020 року МОН та Mastercard планують провести презентацію сайту з готовими матеріалами. Усі конспекти будуть адаптованими як для дистанційного викладання, так і для звичайного формату роботи у школі.

Раніше редакція «Першого Криворізького» розповіла, що криворіжців запрошують на вокально-джазовий вечір разом з Advantage Project.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.