Танцювати можуть всі: криворіжці з інвалідністю, синдромом Дауна та аутизмом знялись у соціальному відео

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Криворіжці зняли танцювальне відео разом із людьми, які пересуваються на візках, людьми із синдромом Дауна, аутизмом.

Злата Сальникова, ініціаторка зйомок, розповіла редакції "Першого Криворізького", що це соціальний проєкт, до якого приєднались більше 20 учасників.

Мешканці та мешканки Кривого Рогу приєднались до "Всеукраїнського руху усіх людей за рівні права та для всіх різноманітностей".

"Участь взяли професіональні танцівники і аматори. Головне, що взяли участь і люди, яких, на жаль, мало хто може уявити у танці. Це люди з синдромом Дауна, аутизмом і на візках. Ми хотіли розкрити тему рівності та проблему гендерного та культурного насильства.

Важливо ще раз показати соціуму, що танцювати може кожен і завжди. Усім ми рівні у своєму щасті жити та маємо насолоджуватися своїм життям",
- говорить Злата Сальникова.

Щоб використати під час зйомок пісню, криворожанка зв'язувалась із громадською організацією "Rizni.Rivni". Зняти відео взявся криворіжець Олег Нікітін.

Читайте також: Криворіжець у костюмі привида катав дітей на САП-дошці


Фото надали Злата Сальникова та Олег Нікітін.Оператор Олег Нікітін, говорить - не міг не погодитись взяти участь у зйомках. Знімальний процес тривав 11 днів.

"Жодної секунди не вагався, коли мені запропонували долучитись. Ідея і захоплення у очах авторки мене дуже вразили. Знімати такого роду проєкт для мене, як для телевізійника, було для мене новизною. Такі зйомки заряджають позитивом.

Класно, що професійні танцівники намагались не стільки виконати якісь па, скільки відкрити світу свої емоції. Але найкрутіше працювати було із людьми із інвалідністю, синдромом Дауна... - вони емоційно розкуті", - говорить Олег Нікітн.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество