Навчальний рік у школах Кривого Рогу завершиться дистанційно

Главное фото новости
Фото: molbuk.ua
1kr.ua
Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. А випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після завершення державної підсумкової атестації у формі ЗНО. Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти і науки України.

Раніше редакція «Першого Криворізького» повідомила, що в Україні до 22 травня продовжили карантин.

Календар навчання виглядатиме так:

  • до 31 травня триватимуть заняття;
  • до 1 липня має бути завершений навчальний рік;
  • до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;
  • упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.
«Рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з 11 травня. Для закладів освіти все залишиться незмінним – вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року», – пояснила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після завершення ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилають копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні 2020-2021 навчального року.

Попередньо МОН повідомляло, що цьогоріч державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів скасована.

Нагадаємо, що для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році МОН рекомендувало утриматися від проведення масових заходів, зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів.

Більше про особливості та строки проведення цьогорічного ЗНОЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
30 мин

Все хорошо

02 : 35

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com