МОН розповіло про завершення 2019-2020 навчального року та підсумкове оцінювання в умовах карантину

МОН розповіло про завершення 2019-2020 навчального року та підсумкове оцінювання в умовах карантину

Фото: poltava.to

В умовах дистанційного навчання педагогічні ради шкіл можуть самостійно визначати деталі освітнього процесу і завершення навчального року, а підсумкове оцінювання може здійснюватись віддалено. Про це повідомило МОН у листі-роз’ясненні.

Раніше редакція «Першого Криворізького» повідомила, що ЗНО і вступну кампанію в Україні перенесуть через продовження карантину.

«Незалежно від термінів карантину школам вже сьогодні варто готуватись до завершення навчального року. Тому ми надали розширені роз’яснення і рекомендації щодо завершення навчального року та оцінювання в умовах карантину і дистанційного навчання. Рішення Уряду щодо продовження карантину станом на 16 квітня немає, однак МОН готує школи до різних варіантів розвитку подій, щоб завершити навчальний рік максимально ефективно», – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Лист роз’яснює організацію оцінювання в умовах дистанційного навчання. Так, у ньому йдеться про особливості:

  • поточного, формувального та підсумкового оцінювання,
  • оцінювання учнів 1-2-х класів та 3-х пілотних класів НУШ,
  • підсумкового оцінювання учнів, які навчаються за індивідуальною формою.

МОН зазначає, що оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року.
Керівникам шкіл також рекомендовано затвердити графіки видачі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів, враховуючи протиепідеміологічні вимоги. Учням 1-8-х, 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, а оригінал документа вручити у вересні 2020-2021 навчального року.

Під час календарно-тематичного планування на 2020-2021 навчальний рік Міністерство рекомендує збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній рік, а у 2-11-х класах провести вхідне оцінювання рівня знань учнів за 2019-2020 навчальний рік.

Також Міністерство освіти і науки України рекомендує, у 2019-2020 навчальному році не проводити масові заходи, зокрема – останні дзвоники та випускні вечори.

Нагадаємо, що на карантині криворізькі спортсмени онлайн готуються до світових та всеукраїнських змагань.

Комментарии (6)

kot.

16:54, 18 апреля 2020

О ,то так , так , "Любомира Мандзій".
Освіта , яка освіта , шоб вступити в інстітут нац.паяті , потрібно насрати десь коло школи і побігати с плакатом Бандери , и усе - ти науковий діячь , політик , міністр або навіть президент.

zorro.

18:52, 18 апреля 2020

Зеленский шо президент Западной Украины ?

Spez

18:38, 18 апреля 2020

Так тогда можно и вообще перевести систему образования (школы, училища, институты и т д) на режим онлайн обучения, тем самым (оптимизировать) исключить из гос имущества здания учебных заведений и пед персонал, тем самым сократя гос затраты на данном ведомстве и сократить коррупцию ???

etoo_ya

13:17, 19 апреля 2020

Spеz, боже, школота и так тупая до невозможности, а так вообще будет п***ц..

kot.

20:24, 18 апреля 2020

А шо их учить , Турчинов уже научил как Родиной торговать продав России Крым .Юля учила долго как торговать Родиной , продав для примера шельф острова Змеиный ,с запасами газа и нефти румынам и т.д. И все в онлайн режиме .

Тaмeрлан

11:55, 19 апреля 2020

Обкатують їжею оптимізація....закрити нахрін всі школи, університети, дитячі садочки...звільнити купу "дармоїдів" бюджетників, розпродати приміщення, а навчання буде "онлайн"...хех

Ссылка скопирована в буфер обмена