Під час карантину кількість безробітних на Дніпропетровщині зросла майже вдвічі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Дніпропетровській області зареєстровано близько 36 тисяч безробітних. Безпосередньо під час карантину зареєстрували понад 13,1 тисяч жителів області, які втратили роботу. Про це розповіла директорка Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова, пишуть на офіційному сайті ОДА.

Зараз статус безробітного надається із 1-го дня подачі заяви, а процедура отримання допомоги максимально спрощена. Середній розмір виплат по безробіттю становить 4 тисячі гривень.

Зареєструватися у службі зайнятості та отримати матеріальну допомогу по безробіттю відтепер можна за спрощеною процедурою. Зробити це легко одним з трьох способів. Можна скористатись послугами державного онлайн-порталу «Дія». Або відправити заяви на електронну адресу обласного центру зайнятості через сервіс «Електронне подання документів».

Також криворіжці можуть звернутися безпосередньо до служби зайнятості за місцем реєстрації. Заяви про надання статусу безробітного та про призначення допомоги слід залишити у скриньці на території установи.

Нагадаємо, що на час карантину навчання в криворізькому Центрі зайнятості переведено в режим онлайн.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
16 мин

Все хорошо

44 : 30

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com