Президент України підписав закон про ринок землі

Главное фото новости
Фото: president.gov.ua
1kr.ua
28 квітня Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» № 552-ІХ. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Раніше редакція «Першого Криворізького» писала, що вночі 31 березня Верховна Рада ухвалила закон про ринок землі.

Законом про ринок землі передбачено, що з 1 липня 2021 року право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею до 100 гектарів можуть набувати виключно громадяни України. З 1 січня 2024 року таку можливість отримають також юридичні особи, власниками яких є українці. Вони зможуть купувати до 10 тисяч гектарів землі. Заборонено також продаж державних та комунальних земель. Відповідно до підписаного закону, питання, чи надавати іноземцям право купувати землю, вирішуватиметься на референдумі.

Крім того, що закон має забезпечити повноцінну реалізацію права приватної власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення для громадян України, він сприятиме значному розширенню інвестиційних можливостей в аграрному секторі, вважають законотворці.

Нагадаємо, що Україні відкрили всю інформацію про відведення земельних ділянок онлайн.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 9 мин

Все хорошо

01 : 55

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com