Invictus Games в Гаазі перенесли на 2021 рік

Главное фото новости
Фото: Андрій Скробач
1kr.ua
Фундація Ігор Нескорених оголосила про відтермінування Ігор - замість травня цього року вони відбудуться в травні або червні 2021-го. Про це повідомили на офіційній сторінці Invictus Games.

Нагадаємо, що ветеран Збройних Сил України Василь Стуженко з Кривого Рогу представить Україну на цих змаганнях у Гаазі.

Робота над проектом триває — український оргкомітет продовжує підтримувати національну збірну та оновлює план діяльності на 2020 та 2021 роки з урахуванням нових обставин. 20 березня відбулось позапланове засідання організаційного комітету, яке в умовах карантину пройшло онлайн.

Також триває розробка програми спортивних амбасадорів за участю національної збірної України на Іграх Нескорених 2020/2021. А Міністерство у справах ветеранів України зараз працює над врегулюванням фінансових питань та перерозподілом коштів задля того, щоб забезпечити участь збірної в Іграх 2021 року.


Національна збірна продовжує підготовку — зараз учасники працюють індивідуально під контролем тренерів та психологів збірної в дистанційному режимі, а в майбутньому проведуть низку спільних тренувальних таборів. Дати та строки проведення спільних тренувань будуть визначатись з урахуванням поточної ситуації та виходячи з вимог максимальної безпеки.

«Не зважаючи на те, що Ігри переносяться , наша підготовка продовжується. Ми нічого не зупиняємо і тільки набираємо оберти. Так, ми адаптуємось до нових умов роботи. Але ми маємо мету – спортивна реабілітація та соціальна інтеграція членів збірної та ветеранів, введення в дію програми спортивних амбасадорів, запроваження дієвої програми спортивної реабілітації в регіонах.

Перенос Ігор – це просто нова дата в календарі. Так, ігор в травні не буде, зате більше часу для підготовки. У нас буде більше часу реалізувати те, що ми хочемо по програмі спортивної реабілітації для ветеранів. Так що продовжуємо працювати, продовжуємо займатись, тренуватись і готуватись»
, - сказала Оксана Горбач, координаторка проекту Ігри Нескорених в Україні та директор Центру стратегічних комунікацій «СтратКом Україна».

Раніше редакція «Першого Криворізького» писала, що криворізькі ветерани та військовослужбовці спробували сили на національному відборі до збірної на Іграх Нескорених 2020.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.