Криворізькі ветерани та військовослужбовці спробували сили на національному відборі до збірної на Іграх Нескорених 2020

Главное фото новости
Фото: Invictus Games Team Ukraine
1kr.ua
Ветерани та військовослужбовці з Кривого Рогу зареєструвалися на участь у тестуванні в рамках відбору збірної України на Ігри Нескорених 2020.

Раніше редакція інформаційного порталу «Перший Криворізький» повідомляла, що цього року до збірної потрапить на 5 осіб більше, ніж минулого – міжнародна Фундація Ігор Нескорених збільшила українську квоту з 15 до 20 учасників.

Серед зареєстрованих на відбір до збірної:


1)Юрій Копил;
2)Ігор Бондаренко;
3)Сергій Піддубняк;
4)Ігор Павлов;
5)Сергій Гордєєв ;
6)Василь Стуженко;
7)Дар'я Козирьова;
8)Андрій Хваль;
9)Константин Коробчук.


Також організатори змагань повідомили журналістці нашого сайту, що зареєстрованих з Кривого Рогу було більше, але не всі, на жаль, змогли приїхати на місце проведення тестування в Одесі.

Зазначимо, що 27 липня українська столиця приймала фінальний етап спортивних тестувань в рамках відбору збірної України на Ігри Нескорених 2020 в Гаазі. Редакція інформаційного порталу «Перший Криворізький» слідкує за новинами змагань, тому більше інформації читайте у наступних публікаціях.


Ігри Нескорених – це найбільші в світі міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Україна долучилась до Ігор Нескорених в 2017 році, дебютувавши на змаганнях в Торонто, а вже у травні наступного року візьме участь у Іграх Нескорених 2020 у Гаазі.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
36 мин

Все хорошо

02 : 20

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com