Криворізькі військовослужбовці та ветерани можуть спробувати свої сили у відборі до української збірної на Ігри Нескорених 2020

Криворізькі військовослужбовці та ветерани можуть спробувати свої сили у відборі до української збірної на Ігри Нескорених 2020

Фото: Юлія Бабич

14 червня на сторінці Ігор Нескорених в Україні розпочався прийом заявок від кандидатів до національної команди, яка представлятиме Україну на Іграх Нескорених 2020 в Гаазі. Про це повідомили на офіційному сайті Кабінету Міністрів України.

Ігри Нескорених відбудуться 9-16 травня 2020 року в Гаазі, Нідерланди.

Читайте також: З короваєм та квітами зустріли українську збірну нескорених, яка на міжнародних змаганнях 2018 року виборола 20 медалей

Ігри Нескорених – це найбільші в світі міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Україна долучилась до Ігор Нескорених в 2017 році, дебютувавши на змаганнях в Торонто, а вже у травні наступного року візьме участь у Іграх Нескорених 2020 у Гаазі.

Цього року до збірної потрапить на 5 осіб більше, ніж минулого – міжнародна Фундація Ігор Нескорених збільшила українську квоту з 15 до 20 учасників.

На офіційному сайті Ігор Нескорених в Україні повідомляють, що реєстрація учасників відбору до збірної України триватиме до 20 липня, зареєструватися можна тут. Після реєстрації учасники відбору будуть запрошені на спортивні тестування у Львові, Одесі та Києві за вибором учасника.

Спортивні тестування – перше знайомство учасників з дисциплінами Ігор Нескорених та тренерським складом збірної. Це не змагання, а можливість для учасників спробувати себе у кількох видах спорту під наглядом професійних тренерів та лікарів і обрати найкращий для себе.

Після спортивних тестувань учасників допускаються до фінального етапу відбору – Національних Ігор Нескорених, які пройдуть в Києві 8 вересня.
Після завершення Національних Ігор комісія протягом 6 тижнів обере та оголосить остаточний склад збірної 17 жовтня.

Читайте також: Криворіжці вп'яте зібрались на центральній площі, аби вшанувати загиблих на борту Іл-76 у 2014 роціКритерії відбору до української збірної на Ігри Нескорених 2020:

  • Взяти участь у цьогорічному відборі можуть всі діючі військовослужбовці та ветерани сектору безпеки і оборони України, а також добровольці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання своїх службових обов’язків в зоні бойових дій на території АТО/ООС, а також в ході миротворчих операції України з 1991 року.
  • Обрання збірної на Ігри Нескорених 2020 відбуватиметься за оновленими критеріями, переданими українському оргкомітету Фундацією Ігор Нескорених.
  • Основну роль у відборі відіграватиме вплив Ігор Нескорених на психологічну та фізичну реабілітацію учасників, а також їхня мотивація та підтримка цінностей Ігор. Спортивні досягнення враховуватимуться, але матимуть найменшу вагу в прийнятті вирішального значення.
Слідкуйте за перебігом відбору в збірну України на офіційних сторінках команди в соціальних мережах: Facebook та YouTube.

Організатори:

Відбір та підготовку збірної України 2020 року здійснює Міністерство ветеранів України спільно з БФ «Повернись живим» та Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки міжурядової робочої групи.

Ссылка скопирована в буфер обмена