Что ждет горожан, которые не заключат до мая новый договор с Кривбассводоканалом

Что ждет горожан, которые не заключат до мая новый договор с Кривбассводоканалом

Фото: Первый Криворожский

С горожанами, которые не определятся с моделью договора с коммунальным предприятием «Кривбассводоканал», будет заключен индивидуальный договор по умолчанию.

Об этом сообщает пресс-служба КП «Кривбассводоканал».

Ранее редакция 1kr.ua рассказывала читателям сайта, как заключить новый договор с КП «Кривбассводоканал».

Пресс-служба предприятия отмечает, что если за месяц в «Кривбассводоканал» не поступят предложения и замечания по тексту договора, то он будет заключаться с потребителями по умолчанию.

Более детальную информацию можно узнать, написав по адресу [email protected].

Комментарии (4)

Александр

18:44, 03 марта 2020

Не общайтесь с пресс службой,поднимите дупы и посетите абонементный отдел на 97--у них бланки договоров отсутсвуют и когда будут никто не знает.Был там на прошлой неделе

kok

19:37, 03 марта 2020

Самая йо....тая организация. Ни данных не передать ни чего. Лучше бы начали со своего сайта. Установили бы даты передачи показаний. Свои страницы. Там бы в эл виде договора. Вся эта контора живет на высосаных из пальца счетах за воду и им видать эта неразбериха просто малина. Господи .... и президент не гарант справедливости.

Злойе

17:49, 04 марта 2020

В стране У, гарант уже ничего не гарантирует, его дело говорить по телевизору что все будет хорошо и улыбаться, пока олигархи забирают у людей последнее...

Полковник Вешняк.

20:38, 03 марта 2020

Закон України «Про житлово-комунальні послуги".

Стаття 13. Порядок укладання, зміни і припинення договорів про надання комунальних послуг
1. Договір про надання комунальної послуги укладається між виконавцем відповідної послуги та споживачем...

4. З пропозицією про укладання договору про надання комунальних послуг або внесення змін до нього може звернутися будь-яка сторона, надавши письмово другій стороні проект відповідного договору (змін до нього), складений згідно з типовим договором.
ЯКЩО СПОЖИВАЧ, ЯКИЙ ОТРИМАВ ПРОЕКТ ДОГОВОРУ ВІД ВИКОНАВЦЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ, не повідомив протягом 30 днів про свою відмову від укладання договору (внесення змін) та не надав своїх заперечень або протоколу розбіжностей до нього, а вчинив дії, які засвідчують його волю до отримання (продовження отримання) відповідної комунальної послуги від цього виконавця (у тому числі здійснив оплату наданих послуг), договір (зміни до нього) вважається укладеним у редакції, запропонованій виконавцем комунальної послуги, якщо інше не передбачено цим Законом.

Отже, щодо ПОРЯДКУ укладання договору. Відповідно до Закону тут зазначена ключова позиція, а саме ПРОЕКТ договору!
В Законі зазначено: "Якщо споживач, який отримав ПРОЕКТ договору від виконавця...". А, якщо "не отримав"! Виникає цілком слушне запитання. А яким же чином ПРОЕКТ договору може потрапити до споживача, тобто як цей процес має відбуватись технічно?! До речі, хтось може згадати випадок, коли йому до рук потрапляв ПРОЕКТ договору від будь-якого надавача послуг? Звертаю увагу, що йдеться не про роздрукований типографський текст, а саме про ПРОЕКТ, як юридичний документ.
Кілька років тому я звертався до тодішнього керівника "Кривбасводоканалу", і усно під час особистого прийому громадян, і письмово, реєструючи письмове звернення в канцелярії... Але ПРОЕКТА так і не отримав. Наголошую, саме ПРОЕКТА, тобто офіційного документа позначеного як "ПРОЕКТ ДОГОВОРУ" з відповідними підписами і датою, обов'язково з датою, від якої мав би починатись 30-ти денний відлік.
Зрозуміло, що в мене вже були пвідготовлені "зміни і доповнення" щодо ПРОЕКТУ договору та фактично складений "протокол розбіжностей". Тобто я був готовий одразу повернути ПРОЕКТ договору із "змінами і доповненнями" і був готовий розпочати перемовини щодо узгодження тексту договору.
Натомість ПРОЕКТ договору я так і не отримав! В "Кривбасводоканалі", з цього приводу, що називається "включили дурочку". Спроби заручитись підтримкою міськвиконкому, також не дали жодного результату.
Тоді я вирішив скористатись вимогами Ст. 13, п. 4. і надав в "Кривбасводоканал" власний ПРОЕКТ договору складений на підставі типового договору. Таких ПРОЕКТІВ я послідовно надавав до "Кривбасводоканалу"... аж ТРИ примірники, кожного разу реєструючи їх в канцелярії, поки мені не набридло. Звісно, що будь-якої реакції від "Кривбасводоканалу" я так і не отримав. Залишається лише питання, більшою мірою риторичне, а чи будуть мати ті мої ПРОЕКТИ, котрі я реєстрував в канцелрії "Кривбасводоканалу", бодай хоч якесь значення, наприклад, в суді?
Висновок доволі простий - Закон немовби є, але скористатись ним МОНОПОЛІСТ ніколи не дозволить.
А те, що наразі запровадив "Кривбасводоканал", стосовно укладання договорів, в реальності є цілковитою ПРОФАНАЦІЄЮ!

ПРОФАНАЦІЯ — зневажливе, нешанобливе ставлення до чого-небудь загальновизнаного, загальношанованого, неуцьке перекручування, опоганення, мимовільне спотворення чогось невіглаством, образливим ставленням, зверненням; осквернення; блюзнірство.

Ссылка скопирована в буфер обмена