МОЗ запровадив новий алгоритм дій на кордоні, щоб запобігти коронавірусу

МОЗ запровадив новий алгоритм дій на кордоні, щоб запобігти коронавірусу

Фото: Илюстрація Перший Криворізький

Кабінет Міністрів України призначив заступника Міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка головним санітарно-епідеміологічним лікарем для того, щоб підсилити систему, яка має запобігати проникненню на територію України коронавірусу COVID-19. Про це пишуть на офіційному сайті Кабміну.

Нагадаємо, що криворіжці, евакуйовані з епіцентру поширення коронавируса, здорові. А у двох лікарнях міста готові прийняти пацієнтів з підозрою на коронавірус.

«Навіщо ми відновлюємо посаду головного державного санітарного лікаря. Саме подання головного державного санітарного лікаря дозволить встановлювати карантин на території України в разі завезення небезпечних інфекцій, а також запроваджувати обмежувальні протиепідемічні заходи, як наприклад, заборона проведення масових заходів, закриття дитячих, навчальних закладів у разі, якщо буде на території України поширення коронавірусної, або іншої небезпечної інфекційної хвороби», - повідомив Віктор Ляшко.

Заступник Міністра наголосив, що в Україні є близько 12 тисяч ліжок в інфекційних стаціонарах, 2 тисячі лікарів-інфекціоністів, 5 тисяч медичного персоналу, який працює в інфекційних лікарнях, в інфекційних лікарнях є інфекційні бокси.

«Міністерство охорони здоров’я проаналізувало кількість тяжких випадків, які виникають у хворих з коронавірусною інфекцією – це в 20% від всіх випадків, близько 3% потребують реанімаційних заходів. Для дослідження випадків COVID-19 у Міністерства охорони здоров’я є всі необхідні ресурси. Ми забезпечені діагностичними тест-системами, вірусологічна лабораторія має діагностикуми для проведення дослідження полімеразної ланцюгової реакції», - зазначив Віктор Ляшко.

  • Станом на 26 лютого 2020 року в Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.
  • У Нових Санджарах триває 7 доба обсервації. За результатами ранішнього медичного огляду 26 лютого – ні в однієї людини із евакуйованих не виявлено ознак гострих респіраторних захворювань.
Прикордонниками відпрацьовані всі алгоритми у разі виявлення ознак захворювання – на пунктах пропуску є тимчасові ізолятори.

«У випадку виявлення ознак гострих вірусних захворювань у людини, будуть проведені додаткові необхідні дослідження. Медики та державна прикордонна служба отримали всі необхідні алгоритми та забезпечені засобами індивідуального захисту», - додав Віктор Ляшко.

Нагадаємо, що криворізькі медики показали протиепідемічні костюми.



Комментарии (6)

Ирбис

10:21, 27 февраля 2020

До лампочки ваши алгоритмы, в этом году умрёт много народу.

Ирбис

10:24, 27 февраля 2020

Нужно прививки и лекарства разрабатывать, тогда есть шанс взять контроль над вирусом.

_jAZz_

11:07, 27 февраля 2020

Пишут о перезаражении выздоровевших...Т.е. иммунитет не вырабатывается.
А в нашей стране ( как и в Иране) лучше не болеть....

_jAZz_

11:08, 27 февраля 2020

спасибо дохлой кляче супрун

Александр Поль

11:23, 27 февраля 2020

А сан.станции занимались чем-то кроме взяток?

Vyacheslav

15:49, 27 февраля 2020

Перефразируя выражение нашего президента о методе прекращения войны, скажем так: чтобы побороть короновирус нужно просто перестать болеть!

Ссылка скопирована в буфер обмена