Криворіжці можуть отримати гранти від Посольства Німеччини

Главное фото новости
Фото: adm.dp.gov.ua
1kr.ua
Мешканці Кривого Рогу можуть отримати до 8 тисяч євро від Посольства Німеччини на втілення власних мікропроєктів. Про це повідомив Департамент економічного розвитку, пишуть на офіційному сайті Дніпропетровської облдержадміністрації.

Зазначимо, що заявки прийматимуть до 21 лютого.

Заявки на отримання грантів можуть подавати неурядові організації, установи та спілки. Обов’язкова умова – наявність власного внеску. А самі проєкти мають бути спрямовані на поліпшення життя населення. Їх потрібно реалізувати до 15 жовтня 2020 року.

Чиновники департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА повідомляють, що у 2019 році Посольство Німеччини фінансово підтримало 8 проєктів. Зокрема, у співпраці з комунальними закладами та неурядовими організаціями у різних областях України осучаснили їдальні та кухні сільських шкіл, придбали терапевтичне і тренувальне обладнання для реабілітаційних центрів, відремонтували вікна і санвузли у дитсадках і сільських школах.

Документи потрібно подавати до Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина за адресою: 49005, місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 1 а, офіс 301. Детальну інформацію можна отримати за телефоном: +38 056 756 89 60.

Нагадаємо, що студенти Кривого Рогу можуть отримати гранти на навчання.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 6 мин

Есть угроза

01 : 07

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com