Криворіжці можуть отримати гранти від Посольства Німеччини

Криворіжці можуть отримати гранти від Посольства Німеччини

Фото: adm.dp.gov.ua

Мешканці Кривого Рогу можуть отримати до 8 тисяч євро від Посольства Німеччини на втілення власних мікропроєктів. Про це повідомив Департамент економічного розвитку, пишуть на офіційному сайті Дніпропетровської облдержадміністрації.

Зазначимо, що заявки прийматимуть до 21 лютого.

Заявки на отримання грантів можуть подавати неурядові організації, установи та спілки. Обов’язкова умова – наявність власного внеску. А самі проєкти мають бути спрямовані на поліпшення життя населення. Їх потрібно реалізувати до 15 жовтня 2020 року.

Чиновники департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА повідомляють, що у 2019 році Посольство Німеччини фінансово підтримало 8 проєктів. Зокрема, у співпраці з комунальними закладами та неурядовими організаціями у різних областях України осучаснили їдальні та кухні сільських шкіл, придбали терапевтичне і тренувальне обладнання для реабілітаційних центрів, відремонтували вікна і санвузли у дитсадках і сільських школах.

Документи потрібно подавати до Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина за адресою: 49005, місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 1 а, офіс 301. Детальну інформацію можна отримати за телефоном: +38 056 756 89 60.

Нагадаємо, що студенти Кривого Рогу можуть отримати гранти на навчання.

Комментарии (3)

Майор Томин

09:06, 18 февраля 2020

Нам от фашистов ничего не нужно.

Александр Поль

09:12, 18 февраля 2020

Самое удивительное в логике вашего окружения - это ненависть к "пиндосам". Вы же с ними никогда не воевали в отличии от "фашистов", "макаронников", "пшеков" и "узкоглазых".

ZaZnaykA

15:42, 18 февраля 2020

для этой нищей Украины подачки везде. Работать самим нужно начинать по всем направлениям.. Хотя о чем я , быть активистом намного прибыльней.

Ссылка скопирована в буфер обмена