Студенти Кривого Рогу можуть отримати гранти на навчання

Главное фото новости
Фото: Ілюстрація Перший Криворізький
Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради запропонував студентам міста спробувати свої сили у ІV конкурсі для студентів ЗВО, призовий фонд якого складає 63 тисячі гривень.

Зазначимо, що конкурс проводять у рамках соціального проєкту «Scholarship в Україні», участь безкоштовна.

У межах конкурсу «Scholarship в Україні» переможцям надаватиметься 3 окремих гранти. Три переможця отримають гранти по 15 000 гривень кожний. Студенти, які посядуть 2 та 3 місця, отримають заохочувальні грошові призи.

Теми для написання робіт пропонуються у фінансово-економічній сфері для поліпшення фінансової грамотності української молоді. Роботи студентів будуть прийматися до 20 грудня 2019 року.

Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проекту:
1 грант;
2 грант;
3 грант.

Нагадаємо, що також криворізьких студентів запросили взяти участь в конкурсі робітничих професій WorldSkills.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Тaмeрлан
  • 1
  • 0
  • Ответить

За тими лавками в аудиторії, напевне ще їхні викладачі сиділи...

krapiva
  • 2
  • 0
  • Ответить

пам'ятаю.як ющенко написав на двох сторінках А-4 пропозицію як покращити економіку на Україні і отримав за неї 200 тисяч гривень. чи є покращення!? конкурси, конкурси - країна-конкурсант в повному занепаді.

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество