Делегація криворізького технікуму відвідала Польщу в рамках освітньої програми

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Студентська делегація Криворізького державного комерційно-економічного технікуму в рамках освітньої програми «Еразмус+» побувала у Польщі.

Пресцентр закладу розповідає редакції 1kr.ua, що у КДКЕТ надійшло запрошення на екскурсію-подорож Польщею від імені керівництва міста Забже та Забжеського відділу освіти для 12 студентів закладу.

У перший день у Польщі студенти та викладачі криворізького технікуму зустрілися з представниками влади міста Забже, а саме пані президентом, та взяли участь міському святі «Полонез випускників». Також цього дня відбулися екскурсії до двох освітніх закладів.

Раніше редакція нашого сайту писала, що в Україні стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.У другий день криворізьки студенти разом з польськими позмагалися у дружньому конкурсі з приготування українсько-польських страв та побували на екскурсії до старого міста Катовіце.

Зазначимо, що польські партнери взяли на себе фінансові зобов’язання щодо проживання, харчування та транспортування під час поїздки.

Читайте також: Криворізька молодь може отримати від Кабміну України 50 тисяч гривень

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
32 мин

Все хорошо

04 : 58

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com