В Україні стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
3 лютого в Україні розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Про це повідомили на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Реєстраціядля участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме до 24 березня, додатковий період реєстраціїз 4 до 18 травня.

Нагадаємо, що понад 19 тисяч абітурієнтів Дніпропетровської області зареєструвалися на пробне тестування.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років). Потім отримати від регіонального центру Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО проводитимуться з 11 навчальних предметів.

Також повідомляється, що на запит учасників завдання сертифікаційних робіт з шістьох навчальних предметів перекладатимуться кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Зазначимо, що комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 17 березня 2020 року.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев
Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Украина