У 2020 році рання діагностика новоутворень буде для українців безоплатною

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У 2020 році Національна служба здоров'я України оплатить лікарням послуги інструментальних досліджень для ранньої діагностики новоутворень у пацієнтів. У Програмі медичних гарантій на це виділено близько 1 мільярда гривень. Про це повідомляє Національна служба здоров'як України на офіційному сайті.

Нагадаємо, що більше 18 тисяч криворіжців знаходяться на диспансерному обліку онкохворих.

Зазначимо, що на інструментальні дослідження для ранньої діагностики новоутворень слід обов'язково мати направлення від сімейного лікаря або іншого лікуючого лікаря.

Підставою для проведення безоплатних інструментальних досліджень є й вік пацієнта. Мамографія призначається жінці від 40 років та старше, гістероскопія – від 50 років та старше. Езофагогастродуоденоскопія, цистоскопія, бронхоскопія для пацієнтів від 50 років і старше, колоноскопія – від 40 років і старше.

Ендоскопія буде кількох видів, зокрема, діагностична, з забором аналізу біопсії та з лікувальною маніпуляцією. Гістологічні обстеження теж входять у вартість, тобто будуть безоплатними для пацієнта.

Усі обстеження будуть проводитися із дотриманням стандартів знеболення, ствержує Національна служба здоров'як України.

За даними Національного реєстру захворювання на рак, щорічно близько 140 тисяч українців дізнаються, що у них онкозахворювання. Зазначається, що щороку від раку помирають понад 65 тисяч українців.

Читайте також: АрселорМіттал Кривий Ріг офіційно пообіцяв місту новий лікувальний корпус онкодиспансеру


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество