У 2020 році рання діагностика новоутворень буде для українців безоплатною

У 2020 році рання діагностика новоутворень буде для українців безоплатною

Фото: Первый Криворожский

У 2020 році Національна служба здоров'я України оплатить лікарням послуги інструментальних досліджень для ранньої діагностики новоутворень у пацієнтів. У Програмі медичних гарантій на це виділено близько 1 мільярда гривень. Про це повідомляє Національна служба здоров'як України на офіційному сайті.

Нагадаємо, що більше 18 тисяч криворіжців знаходяться на диспансерному обліку онкохворих.

Зазначимо, що на інструментальні дослідження для ранньої діагностики новоутворень слід обов'язково мати направлення від сімейного лікаря або іншого лікуючого лікаря.

Підставою для проведення безоплатних інструментальних досліджень є й вік пацієнта. Мамографія призначається жінці від 40 років та старше, гістероскопія – від 50 років та старше. Езофагогастродуоденоскопія, цистоскопія, бронхоскопія для пацієнтів від 50 років і старше, колоноскопія – від 40 років і старше.

Ендоскопія буде кількох видів, зокрема, діагностична, з забором аналізу біопсії та з лікувальною маніпуляцією. Гістологічні обстеження теж входять у вартість, тобто будуть безоплатними для пацієнта.

Усі обстеження будуть проводитися із дотриманням стандартів знеболення, ствержує Національна служба здоров'як України.

За даними Національного реєстру захворювання на рак, щорічно близько 140 тисяч українців дізнаються, що у них онкозахворювання. Зазначається, що щороку від раку помирають понад 65 тисяч українців.

Читайте також: АрселорМіттал Кривий Ріг офіційно пообіцяв місту новий лікувальний корпус онкодиспансеру

Комментарии (6)

Дед Чудодей

13:23, 30 декабря 2019

Скоріш за все будуть якісь квоти - тобто лише для атовців, активістів чи багатодітних. Для звичайних людей ціни на обстеження ще й підвищать щоб ті квоти фінансувати. А взагалі рак - це 100 відсоткова смерть. Он деяких артистів від раку навіть в Ізраїлі їх не врятували.

Поиск.

14:47, 30 декабря 2019

Бесплатный сыр...сами знаете где.

Тaмeрлан

14:51, 30 декабря 2019

Тю...так вони і так були "безкоштовні" з 1917-ого...

Зависимое СМИ

17:30, 30 декабря 2019

В Европе страховка , нам обещали и шо .
Приняли Закон о транспонталогии , Зеленский подписал Закон уже , а почему нет мед. страховки , если нет денег лечить не будут , а будут ждать пока умрет человек , и изымать органы , ну таков Закон .
Пишите заявы на отказ об изьятии органов , никто не застрахован от болячок ,несчастных случаев и т.д.
У нас так , сначала убьют или ограбят а потом подводят щаконодательную базу и то на требование того же Евросоюза чтоб на Украине прекратили беспредел .Вот как с землей- 2000000 тыс. гектар в одни руки , а сама законодательная база отсутствует или расчитана на грабеж Украины .
И шо интересно, даже спиртзаводы будут приватизировать , невыгодны говорят государству .
P.S.
Да украинцы стараются все продать и себя ,и землю , все предприятие , и я не унидивлен , что и душу продали . Такого в истории Украины еще не было .

0

15:38, 31 декабря 2019

Зачистка территорий от гоев...

95

16:13, 31 декабря 2019

А почему все от 40 лет? Что до 40 никто не болеет?

Ссылка скопирована в буфер обмена