Сергій Демидчук організував екскурсію виставкою фото, зроблених у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
22 грудня Сергій Демидчук організував екскурсію виставкою фото, зроблених ним у Кривому Розі, повідомляє журналістка «Першого Криворізького».

Автор розповів історії зйомок світлин.

Більшість із них зроблені у нашому місті - це Червона Балка, мікрорайон Східний, Кочубеївський кар‘єр, де знімали фільм «Червоний». Частина знімків виконана на прохання Дениса Дубова, який організовує найбільші в Україні веломарафони - вони проходять у Кривому Розі - це «Весняна сотня», «Залізна сотня» та інші.

Одну зі світлин Сергій зробив у резиденції президента-втікача Януковича.

Над макрозйомкою, каже Сергій Демидчук, працювати любить найбільше, хоче спеціальної техніки не має. Знімає навесні, коли все починає квітнути. Кілька десятків криворіжців, які прийшли на виставку, почули історію про те, як було знято морську мушлю - краплі робились вручну - медичним шприцем, а саму мушлю автор привіз із Одеси. На постановку кадру було кілька хвилин - поки тканина не поглинула воду.

Дивіться фоторепортаж і читайте про відкриття виставки «Форми світла»

Виставка триватиме до 24 грудня включно. Експозицію переглянути можна безкоштовно завдяки співпраці ТРЦ Сонячна галерея та Об‘єднання відповідальних громадян.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.