Криворіжець презентував персональну фотовиставку «Форми світла»
![Криворіжець презентував персональну фотовиставку «Форми світла» Криворіжець презентував персональну фотовиставку «Форми світла»](https://img.1kr.ua/news_files/news/d8819d45/4f5344cd/478461_e0f50ac38e0935c1781c604cee81e9955313c3ce83bd93a2cb000260b6c960451576600333.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Журналіст "Першого Криворізького" повідомив про це із місця події.
На експозиції представлені кілька десятків фоторобіт криворізького фотографа Сергія Демидчука - на світлинах пейзажна лірика, знімки автором зроблені у різні пори року.
Також Сергій робить фото і велозмагань, організованих Українською велородиною, На відкриття виставки прийшли криворізькі журналістки, фотографи, велоактивісти.
Організувати виставку авторові допомогли члени ГО "Об'єднання відповідальних громадян" і "Ukrainian Bike Family". Вона триватиме до 24 грудня включно, подивитись роботи можна з 10-ї ранку до 21-ї години на другому поверсі ТРЦ на проспекті 30-річчя Перемоги.
Фоторепортаж журналіста "Першого Криворізького" із виставки.
Фото: Максим Бовчалюк
Комментарии (3)
Тaмeрлан
22:25, 17 декабря 2019
Якби би воно так виглядало, як він прекрашено намалював...
Тaмeрлан
11:58, 18 декабря 2019
Якісь нереальні
сталевар
15:01, 18 декабря 2019
Тамерлан, это фотовыставка. ФОТО!!! И, таки да, они нереально хороши!!!!!!! Мастеру респект!!! Тамерлану - букварь, и учим грамоту)))