Криворіжці стали переможцями молодіжної премії ДніпрОДА

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
50 молодих й талановитих мешканців Дніпропетровської області отримають грошові винагороди за перемогу у Премії Дніпропетровської областної ради серед молоді. Серед переможців премії є й мешканці Кривого Рогу – журналіст інформаційного агентства «Експерт-КР» Євген Павлов, тренер ФК «Пенуел» Андрій Трипольський, волонтерка «Шелтер+» Олеся Романча, нейрохірург у Криворізькій міській лікарні №2 Назар Кудлаєнко, школяр Віталій Шишарін. Усього на премію номінувалися 9 криворіжців.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна рада.

121 претендент боровся за перемогу в 11 номінаціях: спорт, медицина, наука, журналістика, бізнес, волонтерство та інші. Цього року найбільша конкуренція була серед молоді віком від 14 до 18 років, науковців, педагогів та діячів культури.

Конкурс проводиться третій рік поспіль. 12 грудня відбудеться нагородження переможців у Дніпрі.

Нижче редакція публікує список переможців у номінаціях:

За внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху:

Богдан Войт;

Юлія Довлагюк;

Юлія Хваль;

Вірослав Цюп’як;

Євгеній Филь;

За героїчні вчинки, самовідданість при виконанні громадського обов’язку, внесок у зміцнення державності:

Ігор Габієвський;
Кір Мінін;

За соціально-правовий захист дитинства, материнства і батьківства, утвердження ролі сім’ї в суспільстві, гуманістичну та волонтерську діяльність:

Олександра Тимощенкова;

Анастасія Юхименко;

Станіслав Бугайчук;

Олеся Романча;

Марина Бідна;

За внесок у розвиток промислового сектору, аграрної сфери, впровадження творчих, новітніх ідей, стартапів у створенні та веденні бізнесу:

Сергій Борісенко;

Владислав Яковенко;

Сергій Дука;

Світлана Миколенко;

За внесок у розвиток „зеленої” модернізації економіки області, впровадження „зелених” ідей, ведення „зеленого” бізнесу, захист навколишнього природного середовища:

Вадим Соков;

Костянтин Серневич;

Марина Рєпка;

Михайло Троценко;

За досягнення в науковій та педагогічній діяльності:

Микола Кравченко;

Тетяна Лук’яненко;
Людмила Чаус;

Іван Луценко;

Ольга Лук’яненко;

За досягнення в культурно-мистецькій діяльності, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини, формування національної самосвідомості населення:

Олексій Клейменов;

Наталія Підпрня;

Дмитро Кошка;

Анастасія Сотуленко;

Роман Корсаков;

За внесок у розвиток сфери охорони здоров’я населення, популяризацію здорового способу життя:

Ангеліна Довбня;

Сергій Логвінов;

Денис Білий;

Назар Кудлаєнко;

Костянтин Костриця;

За досягнення у спортивній діяльності, розвиток спортивного руху:

Олександра Єланська;

Євгенія Казбекова;

Альона Явтушенко;

Андрій Трипольський;

Денис Д’яченко;

За активну журналістську діяльність:

Євген Павлов;

Євгенія Москалець;

Інна Таранець;

Тетяна Остролуцька;

Вікторія Ткач;

„Юні дарування Дніпропетровщини”:

Віталій Шишарін;

Аніта Послєдова

Віктор Уланов;

Людмила Волкова;

Анастасія Камінська.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Тaмeрлан
  • 2
  • 0
  • Ответить

За активну журналістську діяльність:
І блін немає Скиби...

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество