Криворізький університет долучився до пілотного проєкту із впровадження дуальної освіти

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Криворізький національний університет долучився до пілотного проєкту МОН із впровадження дуальної освіти. Про це повідомляють у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Зазначимо, що Дніпропетровщину представили сім вишів та коледжів. Це найбільше з-поміж 16 областей, що долучилися до пілотного проєкту.

Тепер керівники закладів освіти мають укласти договори з підприємствами, що беруть участь в експерименті. Студенти перед зарахуванням на дуальне навчання проходять відбір. Його проводить роботодавець. Після – підписують тристоронній договір та трудову угоду.

Нагадаємо, що серед підприємств, які долучилися до системи дуального навчання – Криворізький залізорудний комбінат.

Також заклади освіти регіону співпрацюватимуть з металургійним заводом «Дніпросталь», Нижньодніпровським трубопрокатним заводом, Північним гірничо-збагачувальним комбінатом, Укрзалізницею, товариствами «Павлоградвугілля», «Дніпровські електромережі» та «ПриватБанк».

Повний перелік закладів, які приєдналися до проєкту можна подивитися тут.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Тaмeрлан
  • 3
  • 1
  • Ответить

Ні, щоб з гдинським конвеєрним чи празькими виноградниками...

Тaмeрлан
  • 4
  • 1
  • Ответить

Тіж студенти не залишаться на КЖРК за 200-400 долларів пахати...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город