У профшколах Кривого Рогу впроваджуватимуть дуальне навчання

Главное фото новости
Фото: Ілюстрація Перший Криворізький
1kr.ua
Студенти профшкіл Кривого Рогу зможуть 70% навчального часу проводити на виробництві та отримувати зарплатню - у ПТУ, коледжах та ліцеях Дніпропетровської області впроваджують принцип дуального навчання.

Про це повідомляє пресцентр облдержадміністрації.

Серед підприємств, що долучилися до системи дуального навчання, – Криворізький залізорудний комбінат, КБ «Південне», Південмаш, Придніпровська залізниця, «Павлоградвугілля».

«Роботодавці зацікавлені у такій співпраці. Через масову міграцію вони відчувають голод на ринку праці. Загалом погодилися створювати «дуети» понад півтори сотні підприємств області. Проте не всі вони готові взяти на роботу студентів вже сьогодні. Дуальна система передбачає, що підприємства зазнають певних витрат на навчання. Тож необхідно продумати систему заохочення з боку влади», – сказав голова Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергєєв.

Нагадаємо, що студент Криворізького державного комерційно-економічного технікуму Максим Горовенко отримав срібну медаль на І етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillsUkraine».


Автор фото: adm.dp.gov.ua

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

03 : 02

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com