З початку року в Україні припинили обіг понад 450 кілограм фальсифікованого масла

Главное фото новости
Фото: Ілюстрація Перший Криворізький
1kr.ua
За 9 місяців 2019 року у закладах торгівлі, громадського харчування та інших об’єктах співробітники Держпродспоживслужби зафіксували 68 випадків виявлення жирів немолочного походження в молочних продуктах. Про це повідомила виконуюча обов’язки Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко, пишуть на офіційному сайті служби.

Нагадаємо, що весною у декількох школах Кривого Рогу було зафіксовано постачу фальсифікованого вершкового масла. Пізніше правоохоронці відкрили за цим фактом кримінальну справу.

Також Ольга Шевченко повідомила, що у 64 випадках було припинено обіг фальсифікованого масла загальною вагою 453 килограми.

За її словами, аналіз отриманих протягом 2019 року результатів перевірок свідчить про те, що у ефективними були саме позапланові перевірки суб’єктів господарювання.

«Це спільна відповідальність держави, виробника і споживача. Кожен споживач має знати свої права і повинен бути впевнений у тому, що він є захищеним», - сказала Ольга Шевченко.


Нагадаємо, що у їдальні однієї з криворізьких шкіл кухарка неправомірно списала масло, яке було передбачено в затвердженому адміністрацією меню.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество