За час незалежності України у ДТП загинуло близько 160 тисяч громадян та більше мільйона осіб отримали травми

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Голова підкомітету з питань безпеки дорожнього руху та безпеки на транспорті Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Оксана Савчук повідомила, що за 26 років близько 160 тисяч осіб загинули і більше мільйона отримали травми під час ДТП на дорогах України.

Зазначимо, що 12 листопада у Києві пройшла прес-конференції на тему «Посилення безпеки дорожнього руху в Україні - пріоритет для Європейського інвестиційного банку».

Оксана Савчук сказала, що до 2025 року є бажання працювати так, аби показники смертності на дорогах країни стали нульовими. Для цього треба на законодавчому рівні внести певні зміни (які саме - держслужбовиця не зазначила), і зробити усе для того, щоб ці закони виконувались.

Керівник оперативного відділу ЄІБ «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище» Йоханнес Баур від імені євроделегації в Україні сказав: «Рухатись до нульової смертності. Треба зменшити протягом десяти років ще на 30% в Україні. У 2018 році у ЄС було зафіксовано 25 тисяч смертей на дорогах, це показує зниження на 21% у порівнянні із 2010 роком».

Читайте також: 3 роки очікувань, 9 ДТП - історія світлофорів біля лікарні у Кривому Розі
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
28 мин

Все хорошо

12 : 10

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com