Понад 15 тисяч криворіжців хворіють на цукровий діабет

Главное фото новости
Фото: unn.com.uа
У Кривому Розі понад 15 тисяч пацієнтів хворих на цукровий діабет, з них 3792 мешканця міста потребують введення препаратів інсуліну.

Про це повідомляє Управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради.

Також чиновники нагадали, що з бюджету міста виділили близько 5 000 000 гривень для відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет.

Зазначимо, що до ІІ півріччя 2019 року забезпечення препаратами інсуліну відбувалося за рахунок державних коштів. А з вересня 2019 року з міського бюджету на відшкодування вартості препаратів інсуліну виділено кошти, повідомляє Управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради.

Де пацієнти отримують рецепти на інсулін?
Рецепти на інсулін пацієнти можуть отримати у своїх сімейних лікарів. Під час прийому лікар внесе дані про хворого до електронного реєстру пацієнтів, що потребують інсулінотерапії. Після цього виписується електронний рецепт, за яким пацієнт отримує в аптеці препарати інсуліну. Термін дії рецепта становить 30 календарних днів з моменту його видачі.

Читайте також: Як захистити себе та рідних від смертельно небезпечної дифтерії


Хто має право безоплатно отримувати препарати інсуліну?

Безоплатно певний вид і форму випуску препаратів інсуліну можуть отримати категорії хворих на діабет, зазначені у пунктах 1-9 Додатку до Постанови КМУ від 23 березня 2016 року № 239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну».Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

LenaTan
  • 0
  • 0
  • Ответить

Подскажите, пожалуйста, где найти документ, в котором сказано, что именно семейный врач должен выдавать электронный рецепт на получение инсулина

Sergrey4
  • 0
  • 0
  • Ответить

Реформи - реформами, а гроші держбюджету - за кордон та по карманам чиновників.
01.11.2019
Очільниця МОЗ Зоряна Скалецька підписала наказ про звільнення своїх радників.
Проте на сайті МОЗ наказ поки неопублікований.
" В моїй системі цінностей радник – це людина, яка повинна радити й допомагати, ефективно комунікувати з командою, доводити і узгоджувати свою позицію в конструктивній дискусії, і посилювати спроможність міністерства.
На жаль, як я вже зрозуміла, так історично склалось, що більшість радників в міністерстві мали якийсь особливий ***т. І при цьому ніякої відповідальності ", – написала вона.
Цю заяву вона озвучила після питання про те, чому, поки у МОЗ закликають вакцинуватися від дифтерії, радниця міністра Ольга Голубовська поширює у Facebook інформацію щодо того, що вакцина від дифтерії, закуплена за державний кошт, неякісна і що там мало дифтерійного компоненту і немає досліджень її безпечності.
Скалецька стверджує, що не всі представники галузі охорони здоров'я розуміють, яке значення мають їхні слова, і як їх сприймають у суспільстві і додала, що важливо, щоб у МОЗ був єдиний комунікаційний меседж.

10.10.2019
Нинішня радниця міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької Ольга Голубовська оновила декларацію на посаду заступниці міністра.
Відповідний запис є на сайті НАЗК.
За ним, представництво ЕББВІ БІОФАРМАСЬЮТІКАЛЗ ГМБХ у 2018 році виплатило Ольгі Голубовській 72 109 гривень як "гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовим правочинами".
Саме про препарат цієї фірми йшлося в аудіозаписі розмови заступника міністра охорони здоров’я Михайла Загрійчука з директоратами МОЗ.
"До нас, з перших днів керівництва нової команди, в кабінет прийшла радниця Міністра пані Голубовська. І прямим текстом сказала, що нам і надалі потрібно закуповувати конкретний лікарський засіб вартістю 4 000 $ за курс . І сказала, що те, що його не планують далі купувати - це неправильно! І вона буде з цим розбиратись", - казав заступнику міністра державний експерт Євгеній Гончар.
Мова йде про препарат омбітасвір/парітапревір/ритонавір (Вільвіо) + дасабувір (Вірелакір), це комбінація з трьох препаратів, яку виробляє лише компанія AbbVie і призначена вона для лікування вірусного гепатиту С. Інші схеми лікування значно дешевші, наприклад, режим "даклатасвір + софосбувір" коштує 2,5 тисячі гривень.
Слова Гончара підтверджувала на аудіозаписі керівниця директорату медпослуг Оксана Сухорукова:
"Я її попросила написати свої зауваження до громадського обговорення. На що вона сказала, що вона не така як усі, що вона покаже "кузькіну мать" і пішла з кімнати".

Дед Чудодей
  • 8
  • 1
  • Ответить

От кому дійсно пільги потрібні, а не бугаям та неробам з ато

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество