Онлайн: навіщо Кривому Рогу дотримуватись ДБН і як це зробити
![Онлайн: навіщо Кривому Рогу дотримуватись ДБН і як це зробити Онлайн: навіщо Кривому Рогу дотримуватись ДБН і як це зробити](https://img.1kr.ua/news_files/news/d8819d45/a15d25e1/467546_31756ae46acd16d604b6554b0ff32f3c38fff967c831f4e93966ac4e8b5066081570540992.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Про прості алгоритми забезпечення архітектурної доступності, виконання Державних будівельних норм, створення доступного середовища для маломобільних груп населення, під час семінару розповість депутатка Вижницької міської ради, членкиня комітету з забезпечення доступності при Чернівецькій Обласній державній адміністрації Марія Нікітіна.
Участь у заході беруть і криворізькі активісти громадської організації «Рух Без меж», які протягом року займаються моніторингом ситуації із дотриманням ДБН під час ремонтів доріг та інших об'єктів у Кривому Розі.
Більше інформації ви можете у прямому ефірі «Першого Криворізького». Також на заході будуть розповідати криворіжцям, як співпрацювати з чиновниками щодо покращення доступності у Кривому Розі на прикладі Вижниці.
Читайте також: Тільки один об'єкт у Кривому Розі отримав рекомендацію від громадських Доступно.UA
Фото: Максим Бовчалюк
Видео: Альона Музика
Комментарии (1)
Дед Чудодей
17:43, 08 октября 2019
Треба пандусів побільше бо скоро окрім інвалідів у місті нікого не залишиться