Криворізьку чиновницю суд вирішив не притягувати до відповідальності ненадання інформації (ОНОВЛЕНО)

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Дніпропетроський окружний адміністративний суд відмовив криворізькому активісту Віталію Фурманюку, голові ГО "Основи свідомості", у задоволенні позову до директорки Департаменту освіти і науки виконкому міської ради Тетяни Кріпак.

Позивач просив визнати протиправною відмову чиновниці надати йому роз'яснення про порядок внесення змін у затверджений на початку навчального року розклад тривалості уроків у школах та вказати порядок внесення змін у цей документ. Також позивач просив суд зобов'язати пані Кріпак надати інформацію та притягти чиновницю до адмінвідповідальності.

Представники відповідача довели суду, що відповідь на запит була надана позивачеві, де було роз'яснено, що Департамент освіти і науки не є розпорядником запитуваної інформації. Відтак ЗУ "Про доступ до публічної інформації" порушено не було, вважає суд.

Це не перший суд, в якому розглядали претензію громадського діяча до чиновниці Про позов та судове рішення щодо притягнення до відповідальності директорки Депаратаменту освіти і науки виконкому міськради Кривого Рогу за ненадання іншої інформації редакція писала раніше.

*у матеріал внесено правку у частині суті позову


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
34 мин

Все хорошо

12 : 16

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com