Криворізькі військовослужбовці взяли участь у Національних Іграх Нескорених

Главное фото новости
Фото: Валерій Григорчук
1kr.ua
Ветерани неоголошеної війни на території Донецької та Луганської областей України та військовослужбовці з Кривого Рогу взяли участь у Національних Іграх Нескорених. За підсумками цих змагань буде обрано членів збірної України на Іграх Нескорених 2020 в Гаазі.

Кривий Ріг на змаганнях представляли 7 військовослужбовців:
Ігор Бондаренко, Сергій Гордєєв, Валерій Григорчук, Константин Коробчук, Ігор Павлов, Сергій Піддубняк та Василь Стуженко.

14 вересня в Києві відбулися Національні Ігри Нескорених. Цього року участь в змаганнях взяла рекордна кількість учасників — 234. Сто тридцять вісім з них учасників беруть участь у відборі вперше. Лідерами за кількістю анкет від кандидатів в збірну стали три регіони: Київська область (57 учасників), Львівська область (45) та Дніпропетровщина (17).

Нагадаємо, що раніше редакція сайту повідомляла, що на участь у тестування до Національних Ігр Нескорених було зареєстровано 9 криворіжців.

Учасники Ігор змагалися у 6 видах спорту — велоспорті на шосе, веслуванні на тренажерах, легкій атлетиці (біг, біг на візках, штовхання ядра, стрибки в довжину), плаванні, пауерліфтингу та стрільбі з луку. Нижче ви можете побачити світлини зі змагань, якими криворізькі спортсмени поділилися у своїх соціальніх мережах.Зазначимо, що оголошення складу збірної заплановано на 17 жовтня.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
34 мин

Все хорошо

08 : 22

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com