Криворізькі військовослужбовці взяли участь у Національних Іграх Нескорених
![Криворізькі військовослужбовці взяли участь у Національних Іграх Нескорених Криворізькі військовослужбовці взяли участь у Національних Іграх Нескорених](https://img.1kr.ua/news_files/news/d8819d45/c19aac04/463541_648d4457c13de977e89255693bbbffb6ec693d08f05eff8fb9f4298701dbbfa01568632154.jpg)
Фото: Валерій Григорчук
Кривий Ріг на змаганнях представляли 7 військовослужбовців: Ігор Бондаренко, Сергій Гордєєв, Валерій Григорчук, Константин Коробчук, Ігор Павлов, Сергій Піддубняк та Василь Стуженко.
14 вересня в Києві відбулися Національні Ігри Нескорених. Цього року участь в змаганнях взяла рекордна кількість учасників — 234. Сто тридцять вісім з них учасників беруть участь у відборі вперше. Лідерами за кількістю анкет від кандидатів в збірну стали три регіони: Київська область (57 учасників), Львівська область (45) та Дніпропетровщина (17).
Нагадаємо, що раніше редакція сайту повідомляла, що на участь у тестування до Національних Ігр Нескорених було зареєстровано 9 криворіжців.
Учасники Ігор змагалися у 6 видах спорту — велоспорті на шосе, веслуванні на тренажерах, легкій атлетиці (біг, біг на візках, штовхання ядра, стрибки в довжину), плаванні, пауерліфтингу та стрільбі з луку. Нижче ви можете побачити світлини зі змагань, якими криворізькі спортсмени поділилися у своїх соціальніх мережах.
Зазначимо, що оголошення складу збірної заплановано на 17 жовтня.