Криворізьких військовослужбовців відзнаками нагородив командувач Операцією ООС

Криворізьких військовослужбовців відзнаками нагородив командувач Операцією ООС

Фото: 17 окрема танкова Криворізька бригада

З нагоди Дня 17 окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка у Кривому Розі відбулися урочистості. Командувач Операцією Об’єднаних Сил нагородив військовослужбовців за військову доблесть, знак пошани, за взірцевість у військовій службі ІІІ ступеня, козацький хрест ІІ та ІІІ ступенів, відзнакою Командувача ОС «За звитягу та вірність», грамотами та оголосив подяки.

На заході були присутні Командувач Операцією Об’єднаних Сил, заступник командувача військ оперативного командування «Схід» з морально-психологічного забезпечення, представники органів державної влади та гості.

Про це повідомляє пресова служба 17 окремої танкової Криворізької бригади.

Читайте також: Двоє військових з Кривого Рогу отримали гранти на навчання від ЄС

Наостанок командир 17 бригади нагородив найкращих військовослужбовців орденом «За мужність і відвагу», відзнакою «За службу державі», медаллю «Богдана Хмельницького», грамотами та оголосив подяки.

Бригада зазнала бойових та безповоротних втрат особового складу, додому не повернулися 117 військовослужбовців. Лише в цьому році загинули троє вояків. Пам’ять полеглих Героїв присутні вшанували хвилиною мовчання.

Читайте также: Криворізькі ветерани та військовослужбовці спробували сили на національному відборі до збірної на Іграх Нескорених 2020
Ссылка скопирована в буфер обмена