У криворізькому центрі «Віза» з'явився інвалідний візок - це покращить доступність, - чиновники

У криворізькому центрі «Віза» з'явився інвалідний візок - це покращить доступність, - чиновники

Фото: Центр Віза

Міська координаційна рада з питань підприємництва у Кривому Розі подарувала Центру "Віза" новий інвалідний візок.

Таким чином, вважають у Центрі "Віза", буде частково забезпечено безбар’єрність доступу до Центру.

Людей із інвалідністю чиновники вкотре називають "людьми із особливими потребами".

Зазначимо, що під час засідання Експертної комісії з реформування системи надання адміністративних, інших публічних послуг органами місцевого самоврядування мало обговорюватись питання доступності до Центру. Але цьому присвятили найменше часу і представниці та представники громадськості, депутати та депутатки.

Надія Подоплєлова, заступниця міського голови Кривого Рогу, повідомила, що була засмучена висновками активістів проєкту "ДоступноUA", які розкритикували пандус, який веде до "Віза" і відсутністю туалетів. Деталі дивіться тут.

Чиновниця виправдовується - мовляв, будівля стара, а "Віза" тут тимчасово. Планується шукати інше приміщення для Центру надання адміністративних послуг. Коли це буде і скільки знадобиться коштів - наразі невідомо.

Але тоді чиновниці разом із представниками громадських організацій обговорили відсутність належної кількості інформації про адмінпослуги для городян, які не користуються смартфонами. Члени і членкині комісії вирішили доручити комунальному підприємству "Рудана" частіше показувати новини про центр "Віза" і детально розповідати усім містянам про можливість отримання послуг та алгоритм дій у разі необхідності оформлення того чи іншого документу.

Повідомляючи редакції новину про інвалідний візок, працівники "Віза" написали: "...останнім часом збільшився до «Візи» потік криворіжців поважного віку для вирішення питань, пов’язаних з контролем за своєю нерухомістю, а також її переоформленням. Їх приводять і діти, і онуки. Багато у нас і замовників, які мають хвороби опорно-рухової системи. Отже, візок - додаткова зручність для наших клієнтів".

Подякували за допомогу чиновники Наталії Патрушевій.

Нижче ви можете подивитись відео обговорення питання доступності на цією комісією.Комментарии (2)

Трамвайчик

11:39, 31 августа 2019

Им самим каждому надо по этому ВИЗку.

Тaмeрлан

12:56, 31 августа 2019

А до центру - вони як без візка приїдуть-прийдуть-доповзуть??

Ссылка скопирована в буфер обмена