Світло є, потрібна вода: у Кривому Розі продовжують облаштовувати Центр для дітей із синдромом Дауна

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У будівлі майбутнього Центру для дітей із синдромом Дауна вже підключили електроенергію, але тепер перед членами благодійної організації «Сонячні діти Криворіжжя» постало питання щодо підключення будівлі до центрального водопостачання, яке обійдеться достатньо дорого.

Нагадаємо, що у червні 2018 року депутати міської ради виділили занедбану будівлю під Центр для сонячних діток Кривого Рогу.

Голова благодійної організації «Сонячні діти Криворіжжя» Наталія Мельничук розповіла журналістці нашого сайту, що після оплати рахунків на тисячі гривень будівлю підключили до електропостачання. Завдяки меценатам біля будівлі облаштували заземлювальний прилад та всередині встановили електрощитові.

Читайте також: Вони йшли до цього 5 років: незабаром у Кривому Розі відкриють Центр для дітей із синдромом ДаунаНаталія Мельничук розповіла, що на минулому тижні вони із колегами закінчили роботи із налаштування вентиляції.«...маю технічну документацію (робочий проект) водопостачання та водовідведення нашої будівлі. Тепер треба назбирати від 20 до 30 тисяч гривень для того, щоб у будівлі проклали труби, колодязі, лічильники тощо і ми мали можливість користуватись водою та туалетом», - розповіла Наталія Мельничук.

Також голова благодійної організації розповіла , що найближчим часом будівлю мають утеплити за кошти з громадського бюджету.

Більше про майбутній Центр та благодійну організацію «Сонячні діти Криворіжжя» можна прочитати тут.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
4 час 26 мин

Все хорошо

09 : 03

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com