Викладачка математики з Кривого Рогу увійшла до ТОП-50 найкращих вчителів України

Главное фото новости
Фото: ksh112.wixsite.com
1kr.ua
Вчителька криворізької школи №112 Анжела Артюшенко увійшла до ТОП-50 фіналістів престижної премії Global Teacher Prize Ukraine.

Криворожанка Анжела Артюшенко викладає алгебру, геометрію та інформатику учням школи у Покровському районі Кривого Рогу.

Організатори національної премії на офіційному сайті зазначають, що всього на участь у цьому році було зареєстровано 2939 вчителів з різних областей України.

Читайте також: #Вчителюй - педагоги з Кривого Рогу взяли участь у встановленні рекорду УкраїниЗазначимо, що Дніпропетровська область на другому місці за кількістю зареєстрованих вчителів на отримання премії Global Teacher Prize Ukraine. Нижче ви можете побачити більше статистичних даних.Про успіхи криворізької вчительки Анжели Артюшенко на наступних етапах національної премії читайте у наступних статтях нашого сайту.

Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія, місія якої — підкреслити важливість педагогів в Україні. Адже #ВчителіВажливі від найменшого селища до найбільшого мегаполіса, пишуть організатори та засновники ГС «Освіторія».


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город