#Вчителюй - педагоги з Кривого Рогу взяли участь у встановленні рекорду України

#Вчителюй - педагоги з Кривого Рогу взяли участь у встановленні рекорду України

Фото: Уляна Рудич

Під час щорічної (не)конференції EdCamp Ukraine більше 650 освітян, в тому числі з Кривого Рогу, вишикувалися у 43-метровий напис #Вчителюй і підняли вгору таблички зі словами про важливість їх професії.

Зокрема, про участь у (не)конференції EdCamp Ukraine писала на сторінці в Facebook вчителька з Кривого Рогу Людмила Хорькова.

Спільнота відповідального вчительства EdCamp Ukraine є найбільшим незалежним освітянським рухом у країні, до нього вже приєдналися 20 тисяч прогресивних педагогів. На щорічні (не)конференції EdCamp Ukraine з'їжджаються сотні вчительок й вчителів з різних куточків світу. На цьогорічній (не)конференції у ролі спікерів буди Міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич, фронтмен українського музичного гурту «Антитіла» Тарас Тополя, молодіжний посол Фонду ООН у галузі народонаселення Арто Ваахтокарі, кулінарний експерт, автор проекту «Нове шкільне харчування | Cult Food» Євген Клопотенко, , науковець CERN, представник Global Shapers Communitу Джованні Порчелланна, старша радниця з освіти в Інституті Тоні Блера, координаторка освітньої програми Generation Global, Велика Британія (tbc) Джо Мелон та інші освітяни.

Читайте також: Викладачка з Кривого Рогу змагалася за звання «Вчитель року 2019»

Вечорі, 7 липня, на площі Конституції у Харкові представники Національного реєстру рекордів зафіксували рекорд «Найбільша кількість населених пунктів, які приєдналися до флешмобу під час прямого включення».

Також під час встановлення рекорду вчителі тримали в руках таблички, на яких було написано, чому вони обрали професію педагога.


Авторка фото: координаторка (Не)конференції міні-EdCamp Kривий Ріг Людмила Хорькова

Організатори EdCamp Ukraine зазначають, що разом з вчителями в акції взяли участь міністерка освіти Лілія Гриневич, ведуча Слава Фролова, та експерти із освіти й суміжних галузей не лише з України.

Також під час акції відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між об’єднаннями громадянського суспільства на підтримку реформи освіти, і благодійна акція «Учительство – дітям книжки про супергероїв і супергероїнь» зі Школа Супергероїв. Небайдужі харків'яни принесли дитячу і підліткову літературу, яку потім передадуть маленьким пацієнтам національної лікарні «Охматдит».

Читайте також: Вчителька англійської мови реалізовує європейські проекти у сільській школі Криворізького району

Автор видео: newsroom.kh.ua

Комментарии (1)

Леди Гага

06:54, 10 июля 2019

Бла-бла-бла, все пэрэмогы на бумаге

Ссылка скопирована в буфер обмена