Мешканцям Кривого Рогу та Криворізького району обіцяють вирішити проблему з доступом до правосуддя

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Мешканцям Кривого Рогу, Криворізького, Широківського, Нікопольського та Софіївського районів обіцяють вирішити проблему з доступом до правосуддя. Частина Дніпровського апеляційного суду у Кривому Розі буде заповнена суддівськими кадрами.

Про це повідомляє прес-служба Дніпровського апеляційного суду.

Відповідне звернення Дніпровський апеляційний суд направив до ВКККС України.

У ньому йдеться про конкретизацію оголошених вакантних посад суддів до Дніпровського апеляційного суду саме у Кривому Розі.

У Дніпровському апеляційному суді у Кривому Розі склалась катастрофічна ситуація з відсутністю суддів кримінальної палати.

Читайте також: Через місяць апеляційний суд повернеться до розгляду справи криворізького журналиста, якого побив співробітник комунального підприємства

З 25 суддів Дніпровського апеляційного суду, 22 здійснюють правосуддя у Дніпрі, 3 — у Кривому Розі.

Оскільки Дніпропетровська область є однією з найбільш перевантажених областей за кількістю цивільних, кримінальних справ та матеріалів та справ про адмінправопорушення необхідно укомплектувати суд у Кривому Розі.

Ситуація з нестачею суддів у частині суду у нашому місті спричинила відсутність колегій з розгляду кримінальних справ (кримінальні справи та справи про адміністративні правопорушення зараз розглядаються виключно у Дніпрі) та роботу лише однієї колегії з розгляду цивільних справ.

Відсутність суддів у частині Дніпровського апеляційного суду у Кривому Розі створює реальну соціальну напругу серед громадян, які мешкають далеко від обласного центру.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Древний
  • 2
  • 2
  • Ответить

"К вопросу о том как становятся судьями, я получил задание - напиши к утру законный оправдательный приговор, законный обвинительный приговор и законное определение о доследовании (по одному и тому же делу)" - судья Дмитрий Новиков. Да это "у них", а нас все еще хуже. Нет даже своего "судьи Новикова".

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город